En çok müteahhitlik tercih ediliyor

Oktay Kaynarca
İşi: Ünlü oyuncunun oto yıkamacı dükkanları var. Pendik'te Türkiye'nin en büyük outlet alışveriş merkezi olan Via/Port'un oto yıkamacısını işletiyor. Adı; Car Wax…Geçtiğimiz yıl da Paladium AVM'de şube açtı. Kaynarca bu yıl inşaat sektörüne girmeye hazırlanıyor.

Muazzez Ersoy

İşi: Ünlü Türk Sanat Müziği şarkıcısı Muazzez Ersoy, büyük bir kebap restoranı işletiyor. Muazzez Ersoy'un kebap işindeki ortağını ise Adanalı kebapçı Şenol Kolcuoğlu. Birinci şubesi Küçükyalı sahilde olan restoranın ikinci şubesini de Ataşehir'de önümüzdeki günlerde açacak.

Erol Evgin
İşi: Türk pop müziğinin ünlü ismi Erol Evgin müteahhitlik yapıyor. Kendisinin de üye olduğu MÜYAP üyelerini ev sahibi yapmak için kolları sıvayan Erol Evgin, yaklaşık 150 üyeyi villa sahibi yapmak istiyor. Aynı zamanda Popüler Müzik Sanatı Vakfı (POP-SAV) Onursal Başkanı da olan Evgin sanatçı arkadaşlarını tek çatı altında toplamayı başarırsa en az 4 bin konutluk bir projenin altına imza atmış olacak. Çünkü, arsalardan biri 4 bin, diğeri de 5 bin konut yapılabilecek şekilde planlanmış durumda.

Nükhet Duru
İşi: Ünlü şarkıcı Nükhet Duru, New Cat (Yeni Kedi) markasını tescil ettirmek üzere Türk Patent Enstitüsü'ne başvurdu. Bir süre önce kıyafet tasarlamaya başlayan Nükhet Duru, yeni bir koleksiyon hazırlayarak hazırgiyim sektörüne girdi.

Nuri Sesigüzel-Ali Kocatepe
İşi: Ünlü türkücü Nuri Sesigüzel ile pop müzik bestecisi ve şarkıcısı Ali Kocatepe ortak. Golden Bridge (Altın Köprü) adlı bir şirketi olan ortaklar, organizatörlük yapıyor. Şirketin bir diğer ortağı ise Moldova uyruklu fotoğraf sanatçısı Diana Kalkanoğlu...

Demet Evgar
İşi: Müzik yapımcılığı yapıyor. 'Yahşi Batı' filminde canlandırdığı Suzan Van Dyke karakteriyle gündemde olan ünlü oyuncu kardeşi Yiğit Evgar'la birlikte 'M.A.P.' adlı bir yapımcılık şirketi kurdu.

BİZE ULAŞIN