Fiskobirlik gayrimenkul satıyor

Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik), en fazla Giresun'da olmak üzere, Ordu, Samsun, Düzce ve Trabzon'da bulunan 33 gayrimenkulünü satışa çıkardı.

Birlik, satışlardan 50 milyon liranın üzerinde gelir hedefliyor.

Fiskobirlik'in resmi sitesinde gayrimenkullerin satışıyla ilgili ihale ilanı yeraldı. 28 Mart Çarşamba günü yapılacağı duyurulan ihale ile birlikte, Fiskobirlik 19'u Giresun'da olmak üzere Ordu, Samsun, Düzce ve Trabzon'da bulunan 33 gayrimenkulünü satacak.

Birlik tarafından satılacak 33 gayrimenkulün 19'u Giresun'da bulunuyor. Fiskobirlik yönetimi, Çanakçı, Tirebolu, Keşap, Yağlıdere, Merkez, Bulancak ve Piraziz ilçelerindeki 19 gayrimenkulünü elden çıkaracak. Satılacak gayrimenkullar arasında FİSKOMAR A.Ş. Genel Müdürlük ile sosyal tesisin bulunduğu alan da yeralıyor. Fiskobirlik Yönetim Kurulu FİSKOMAR A.Ş. hizmet binası ve sosyal tesis için 8 milyon 100 bin lira asgari satış değeri belirledi ve bu rakam üzerinden satış hedefleniyor.

DÜZCE'DE ALIŞVERİŞ MERKEZİNİ SATIŞA ÇIKARDI

Giresun dışında Fiskobirlik Ordu, Samsun, Düzce ve Trabzon'da bulunan bazı gayrimenkullerini de satacak. Satılacak gayrimenkuller arasında, Düzce'deki alışveriş merkezi ile Ordu'nun Fatsa ilçesindeki satış mağazası da yeralıyor.

Öte yandan Fiskobirlik geçmiş dönemde satışa çıkarttığı gayrimenkullerden 100 milyon liranın üzerinde gelir sağlamıştı. Birlik tarafından Ordu Yağ Sanayii, EFİT A.Ş. Sosyal Tesisleri ve lojmanlarının da aralarında bulunduğu birçok gayrimenkulünü satmıştı.
BİZE ULAŞIN