Sur Yapı Avrupa'ya 'Corridor' açıyor

Anadolu yakasında birçok projeye imza atan Sur Yapı, Güneşli'deki 'Corridor' projesiyle Avrupa yakasına da geçiyor. Evlerin fiyatları 156 bin ile 1 milyon 115 bin TL arasında

SUR Yapı tarafından Güneşli'de inşa edilen Corridor, modern ve kaliteli mimarisi ve Bağcılar bölgesinin gelişimine kattığı değerle büyük ilgi görüyor. Toplam 270 milyon lira yatırımla gerçekleştirilen Corridor, yaklaşık 78 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 7 blokta 505 konut ve cadde mağazalarından oluşacak. Projenin ticaret alanıyla da yoğun talep görmesi bekleniyor. Yüzde 10 indirimle ön satışların başladığı Güneşli Corridor projesinde fiyatlar 156 bin TL ile 1 milyon 115 bin TL arasında değişiyor.

2014'TE TESLİM EDİLECEK

Sur Yapı'nın Corridor projesi stüdyodan 4+1'e kadar daire tipi seçeneği ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen alışveriş mağazaları, kafe, restoran ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Sur Yapı Corridor'da, değişik blok yapılarında 42 metrekare stüdyo daireden 337 metrekare 4+1 daireye kadar seçenekler bulunuyor. Projede yaşam 2014 yılında başlayacak. Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan Corridor, Güneşli'de, yoğun ulaşım aksıyla dikkat çeken Yalçın Koreş ve Mimar Sinan Caddeleri'ni birbirine bağlıyor.

İKİ KATLI SOSYAL TESİS
İki kata yayılan bin 300 metrekare alana sahip sosyal tesisler spordan, yüzmeye, çocuklar için güvenli bir oyun alanından dinlenmeye kadar alternatif sunuyor. Sosyal tesisler, açık ve kapalı havuz, dinlenme ve güneşlenme alanları, kafeterya, TV dinlenme odası, fitness, stüdyo, soyunma odaları, duşlar, sauna, çocuk oyun alanı gibi mekânlardan oluşuyor.

METRO HATLARINA YAKIN

Sur Yapı Corridor, İstanbul'un yoğun ulaşım akslarından E-5 ve TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde ve Atatürk Havalimanı'na yakın konumda bulunuyor. İnşası devam eden Kirazlı-Aksaray ve Kirazlı-Başakşehir metro hatlarının kesişim noktası olan Kirazlı istasyonuna 1.5 kilometre mesafede olan Corridor'da, bu duraktan Kirazlı-Aksaray hattı ile aynı zamanda Bağcılar-Kabataş tramvay hattına da bir durakla ulaşılabiliyor.


BİZE ULAŞIN