Merinos ayakları yerden kesiyor

Merinos'un 100 araçlık dev kampanyasında ilk 50 talihli hediyesine kavuştu. Kalan 50 otomobil için kampanya 30 Eylül'e kadar devam edecek

Merinos'un 100 kişiye 100 otomobil hediye ettiği kampanyasında ilk dönem sona erdi. Merinos'un yetkili satış noktalarından, 1 Nisan-30 Haziran tarihleri arasında tek seferde KDV dahil 300 TL ve daha üzerinde alışveriş yaparak çekilişe katılanlar arasından ilk 50 talihli belirlendi. 83 bin 975 kişinin katıldığı çekiliş Kadıköy 14. Noterliği Başkâtibi Bayram Zeynal Töngür ve Milli Piyango Kadıköy Şube Yetkilisi Ayşe Birsen Turan huzurunda gerçekleştirildi. Çekiliş sonucunda 100 otomobil kampanyasının ilk 50 talihlisi 2012 model Ford Fiesta'nın sahibi oldu.

İKİNCİ DÖNEM BAŞLADI
Çekiliş sırasında ilginç heyecanlarda yaşandı.Talihliler arasında yer alan Engin Demirörs, kendi adını listede göremeyince ilk önce hayal kırıklığı yaşadı. Eşinin çekilişe evlenmeden önceki soyadıyla katıldığı anlaşılınca rahat bir nefes alan Demirörs müjdeyi eşine telefonla verdi. Demirörs "Ben yola çıkmış gidiyordum, katılım yaptığım telefon numaramdan beni arayarak 'eşiniz evlenmeden önceki soyadı ile katılmış ve kazanmış' dediler. Merinos'a çok teşekkür ederim" dedi. Kampanyanın ikinci dönemi 30 Eylül'e kadar sürecek.
BİZE ULAŞIN