Türev piyasaların kalbi İstanbul'da atacak

Türkiye’nin uluslar arası nitelikli ilk türev araçlar konferansı olan Türkiye Türev Konferansı’nın ikincisi 13-14 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak.

Dünya türev piyasalarının en büyük çatı örgütlerinden Futures Industry Association (FIA) ve Institute for Financial Markets (IFM) organizatörlüğünde Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilecek konferansa, dünyanın dört bir yanından önemli yönetici ve uzmanlar katılacak.

Ana sponsorluğunu Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nın (VOB) yapacağı Türkiye Türev Araçlar Konferansı; küresel kriz sonrası piyasalardaki ana akımları tartışmak, temel meselelerle ilgili uzman görüşlerini dinlemek, piyasa koşullarının geliştirilmesine katkı sunmak, mevcut enstrümanları daha yakından tanımak ve yeni ürünleri vitrine çıkarmak için önemli bir platform işlevi görecek.

SPK Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray'ın açılış konuşmasını yapacağı konferansa FIA Başkanı Walter Lukken, IFM Başkanı Peter Borish, VOB Başkanı Işınsu Kestelli ve TSPAKB Başkanı Atilla Köksal gibi önemli isimler katılacak.
BİZE ULAŞIN