Alışan'dan "Interbulk Grup" ile dev işbirliği

Global lojistik pazarının Hollanda merkezli şirketi Interbulk Grup, Türkiye'de yerel zincir temsilcisi olarak Alışan Lojistik'le anlaştı

Alışan Lojistik, ulusal ve global pazarın önemli bir oyuncusu olmaya devam ediyor. Uluslararası standartlarda verdiği hizmetlerle rakiplerinden farklılaşan Alışan, bu doğrultuda dünyanın lider lojistik firması Interbulk Grup ile dev bir işbirliği yaptı. Türkiye'de yerel zincir temsilcisi ve iş ortağı olarak Alışan Lojistik ile güçlü bir anlaşmaya imza atan Interbulk Grup, dünyanın hemen her yerindeki ofisleri sayesinde kombine (intermodal) taşımacılık konusunda çok geniş bir hizmet veriyor. 20 bine yakın konteyner ve tankıyla dünyanın en büyük ve en yaratıcı lojistik şirketlerinden biri olan Interbulk, tank konteyner sayısıyla dünyanın en büyük üçüncü şirketi özelliğinde olup, polimer taşımacılığındaysa Avrupa'nın en büyük konteynır filosuna sahip. Önde gelen ürün grupları tehlikeli kimyasallar, polimer, mineral, şeker, nişasta olan Interbulk Grup; sıvı - katı dökme kimyasal ürün ve katı dökme gıda taşımacılığı konusunda yenilikler üreten ve lojistik gelişime odaklanmış bir firma olup taşıma, depolama ve boşaltma gibi konularda da yeni bir dönemi başlatacak gelişmeleri kendi grup firmaları sayesinde yaratıyor.

ÇEVRE DOSTU UYGULAMALAR VAR
Küresel pazarlarda faaliyet gösteren bir dünya markası olmak için müşterilerine çözüm odaklı, kaliteli ve farklılık yaratan hizmetler sunan Alışan Lojistik, uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmetleri konusunda sektöründe öncü çalışmalar gerçekleştiriyor. Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, bu yeni ortaklıkta da inovatif yapıları, çevre dostu ve uygun maliyetli hızlı çözümler sunuyor olmalarının etkisinin büyük olduğunu söyledi.

BİZE ULAŞIN