Lopez gönlünü Metropol'e kaptırdı

Konser vermek için geldiği İstanbul'a hayran kalan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Metropol İstanbul projesinden ev alacak. Amerikalı yıldız Sofya konseri dönüşü İstanbul'a gelip sözleşme imzalayacak

Avrupa'da yıldızı giderek parlayan Türkiye gayrimenkul piyasası, dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez'in de gönlünü çeldi. İlk konserini vermek üzere Türkiye'ye gelen ünlü sanatçı Lopez, İstanbul Boğazı'na ve şehrin büyüleyici atmosferine hayran kalınca, burada yaşamak istediğini söyledi. Ünlü yıldızın isteği üzerine harekete geçen ekibi, şehrin en prestijli projelerinden olan ve Varyap-GAP ortaklığının Ataşehir'de İstanbul Uluslararası Finans Merkezi içinde hayata geçirdiği Metropol İstanbul'dan katalog istedi. Katalogu inceleyen ünlü yıldızın projeyi çok beğendiği ve 50'nci kattan daire almak istediği öğrenildi.

BOĞAZ MANZARALI
Çalık Gayrimenkul Genel Müdürü Feyzullah Yetgin, ünlü sanatçının katalog istediğini ve Sofya konseri sonrasında yeniden İstanbul'a gelerek yer beğeneceğini ifade ettiğini söyledi. Sanatçının Adalar ve Boğaz manzaralı daire alternatifleri üzerinde durduğunu anlatan Yetgin, "Projemizi bir yakını tavsiye etmiş. İstanbul'a gelince de bizi konserine davet etti ve bizden katalog isteyip bilgi aldı. Normalde Türkiye konseri sonrası ülkemizden ayrılacaktı ama Sofya konseri sonrası yeniden geleceğini söyledi. Hayırlısı bakalım" diye konuştu. Edinilen bilgilere göre ünlü yıldız daire almak için pazartesi gününe kadar ön sözleşme imzalayacak.

AVRUPA'NIN EN YÜKSEĞİ
JennIfer Lopez'in daire almak istediği Metropol İstanbul, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisini çekiyor. Ekim ayı başında yapılan Dubai'deki emlak fuarında yüksek taleple karşılaşan proje, 700 bin metrekare inşaat alanında üç yüksek bina ve yaklaşık 2 bin bağımsız üniteden oluşuyor. Burada anten yüksekliği hesaba katılmadan 250 metre ile Avrupa'nın en yüksek kulesi de inşa edilecek.
BİZE ULAŞIN