Albaraka Giresun'da şube açtı

Albaraka, Giresun’daki ilk, Türkiye genelindeki 137. şubesini açtı.

Türkiye genelinde 137 şubeye ulaşan Albaraka, Giresun şubesiyle Karadeniz Bölgesi'ndeki şube sayısını da 12'ye çıkarmış oldu. Albaraka Giresun Şubesi açılış törenine Giresun Vali Yardımcısı Yüksel Çelik, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun İl Müftüsü Necati Akkuş, Giresun İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve Cumhuriyet Başsavcılığı Temsilcisi Savcı M. Orhan Bağçalık katıldı.

Açılışta konuşan Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, "Hizmet ağımızı 2012 yılında daha da genişletmeye devam ediyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni şubemizle, sanayisi hızla gelişen, Giresun şubemizi açmaktan çok mutluyuz. Bini aşan küçük işletmesiyle son yıllarda hızlı bir sanayileşme içine giren Giresunlu müşterilerimize Albaraka hassasiyetiyle hizmet vereceğiz. Yeni hizmet noktalarımızı en kısa sürede halkımızla buluşturmayı ve 2013 yılında 200 şube açmayı hedefliyoruz" dedi.

Yahşi sözlerine şöyle devam etti; "Bereket kapısı olan bankamız; ekonomik anlamda dünyanın zorlu bir sınavdan geçtiği bu dönemde, geçmişte olduğu gibi hızlı karar alabilme ve yeniliğe açık yapısı sayesinde geleceğe başarıyla ilerliyor. Yeni şubelerimizle, faizsiz bankacılık prensiplerimizi ve müşterilerimizin alışkın olduğu hizmet kalitesini yeni bölgelere yayarak yeni müşterilere ulaştırmayı sürdüreceğiz. İşini inançla, gayretle ve geniş bir vizyonla yapan çalışanlarımız ve bizlere güvenen müşterilerimizle, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da katılım bankacılığının öncüsü olarak çıtayı yükseltmeye devam edeceğiz."

BİZE ULAŞIN