Damat Barcelona'yı giydirecek

Damat Tween'in sahibi Orka Group da gözünü Avrupalı futbol devlerinin giysi sponsorluğuna dikti. Süleyman Orakçıoğlu, "Barcelona ile çalışıyoruz" dedi

Cumartesi 25.05.2013
ABONE OL
Ramsey'in Liverpool takımına giysi sponsoru olmasından sonra Damat Tween de dünyaca ünlü Barcelona'ya gözünü dikti. Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu'yla "Damat'tan başka marka giymem" diyen Galatasay'ın yıldız oyuncusu Sneijder ile işbirliklerinden futbola ve sponsorluklara kadar pek çok konuyu konuştuk.
Galatasaraylı Snejider, Damat Tween'in marka elçisi oldu. Bu anlaşmadan biraz bahseder misiniz?
Artık Türk takımlarında dünyaca ünlü futbolcular yer alıyor. Sneijder'in vücut ölçüleriyle bizim Tween'in kalıpları örtüştü. Önümüzdeki dönemde bir katalog çekimi yapacağız. Daha sonra da çeşitli aktiviteler olacak.

SNEIJDER'LE ANLAŞTIK

Peki Wesley Sneijder'la nasıl yolunuz kesişti? Sneijder, eşinin takı koleksiyonunu tanıtım partisinde giymek için takım ararken, tavsiye üzerine Nişantaşı'ndaki mağazamıza geldi. Sihirli kalıp dediğimiz takımlarımızı denedi. Kendisi bile inanamadı. Çünkü bu kalıplar çok fit ve uzun gösteriyor. Ürünlerimizi sevdi ve kıyafetler ona çok yakıştı. Biz de birlikte çalışmayı teklif edince kabul etti. "Bundan sonrada Damat Tween'den başka marka giymeyeceğim" dedi. Drogba'yı da getireceğini söyledi. Onu da Damat için düşünüyoruz. Zaten arkasından Amrabat geldi.
Yani Galatasaray Kulübü sizden giyinecek... Siz hangi takımı tutuyorsunuz?
Yurtdışında Galatasaraylı, burada Fenerbahçeliyim. Türkiye'de son zamanlarda maalesef çok kötü bir gerilim var. Bunu tasvip etmiyorum.

NADAL'I BEĞENİYORUM

Önümüzdeki dönemde yurtdışındaki kulüplere giyim sponsorluğu gündeme gelecek mi?
Önümüzdeki dönemlerde spor sponsorlukları planlarımız dahilinde. Bu futbol dışında tenis gibi bir branş da olabilir.
Tenis de düşündüğünüz isim var mı?
Rafael Nadal'i beğeniyorum.
Londra, Moskova, İspanya gibi ülkelerde de mağazalarınız var. Buralardaki kulüplerden biri olabilir mi?
İspanya ligine önem veriyoruz. Barcelona'daki mağazamız nedeniyle orada kulüple iyi ilişkilerimiz var. Kulübün giyim sponsoru olmak için çalışmaları başlattık.
Memleketiniz Elazığspor'un giyim sponsorluğunu üstlenmiştiniz. Devam ediyor mu?
Elazığspor ile olan sponsorluğumuz devam ediyor.