İSO, başkanını seçiyor

İstanbul Sanayi Odası (İSO) seçimlerinde başkanlık için yarışan, halen Yönetim Kurulu Başkanı olan Tanıl Küçük ile Meclis Başkanı Erdal Bahçıvan'ın listesi belli oldu.

Çarşamba 29.05.2013 00:00
ABONE OL
İSO'nun Odakule'deki binasında yapılan seçimlerde oy kullanma işlemi saat 09.00'da başladı.

105 meclis üyesinin oy kullanmasının beklendiği seçimlerde, başkanlık için Tanıl Küçük ile Erdal Bahçıvan yarışıyor.

Küçük'ün listesinde Fikret Tanrıverdi, Abdulbaki Kuriş, Fahir Gök, Fatma Ülkü Büyükgönenç, Mustafa Aydın Özilhan, Hüseyin Uran Tiryakioğlu, Celal Kaya, Mustafa Necati Tecdelioğlu, Hülya Gedik Sadıklar ve Bahri Murat Önay yer alıyor.

Bahçıvan'ın listesinde ise Mustafa Özkazanç, Nahit Kemalbay, Adnan Dalgakıran, Ali Ulvi Orhan, İrfan Özhamaratlı, Ali Eren, Sadık Saruhan, Sultan Tepe, Bekir Yelken ve Mehmet Ata Ceylan bulunuyor.

Bu arada şu anda yönetim kurulunda yer alan Fikret Tanrıverdi, Abdulbaki Kuriş, Fahir Gök, Fatma Ülkü Büyükgönenç, Mustafa Aydın Özilhan ve Hüseyin Uran Tiryakioğlu yine Tanıl Küçük'ün listesinde yer alırken, şu anda yönetimde bulunan Nuri Tuna, Kenan Baytaş, Kadir Efe ve Emin Armağan Şakar'ın yeni listede yer almadığı görüldü.

Söz konusu isimler yerine Küçük'ün listesinde Celal Kaya, Mustafa Necati Tecdelioğlu, Hülya Gedik Sadıklar ve Bahri Murat Önay bulunuyor.

Öte yandan başkan adayları Küçük ile Bahçıvan, sabahın erken saatlerinden itibaren seçimlerin yapıldığı meclis salonuna geldi. Her iki adayın da oy kullanmaya gelen meclis üyeleri ile sohbet ettiği görüldü.