Milli Piyango talihlisi Halkbank’ı seçti

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişi için aldığı çeyrek bilete büyük ikramiye isabet eden Murat Alişan, kazandığı ikramiyeyi Halkbank’ta değerlendirmeyi tercih etti.

Milli Piyango talihlisi Halkbank’ı seçti
Halkbank'tan aldığı krediyle minibüs satın alan ve milli piyango biletini de minibüsünün plakasına göre seçen Alişan, 12,5 milyon liranın sahibi oldu. Murat Alişan, Milli Piyango'dan aldığı çeki Halkbank Mevduat Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Savaş, Halkbank Mevduat Yönetimi Daire Başkanı Ahmet Karakaş ve Halkbank Denizli Bölge Bireysel Pazarlama Bölüm Müdürü Ülkü Hatice Parlak'a teslim etti.

Murat Alişan'ın Halkbank'ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Halkbank Mevduat Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Savaş şunları söyledi:

"Murat Bey zaten Bankamızın müşterisiydi. Büyük ikramiyenin de Bankamız kredisiyle aldığı minibüsün plakasındaki sayıya isabet etmesi güzel bir tesadüf oldu. Müşterimiz, hem bu tesadüf hem de Bankamız hizmetlerinden bugüne kadar duyduğu memnuniyet sayesinde Halkbank'ı tercih etti. Kendisine teşekkür ediyor, ikramiyenin hayırlı olmasını diliyoruz. Halkbank olarak, ülkemizin dört bir yanındaki müşterilerimiz tarafından tercih edilmenin mutluluğunu yaşıyoruz."
BİZE ULAŞIN