Cemal Kalyoncu'ya 'Yılın İşadamı' ödülü

Aylık ekonomi ve işdünyası dergisi Ekovitrin'in düzenlediği "Yılın Starları Ödülleri"nde "Yılın İşadamı" ödülü Orhan Cemal Kalyoncu'ya verildi

Cemal Kalyoncu'ya 'Yılın İşadamı' ödülü
Uluslararası aylık ekonomi ve işdünyası dergisi Ekovitrin'in 14'üncüsünü düzenlediği "Yılın Starları Ödülleri" İstanbul Wow Hotel'de gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu. Ekovitrin okuyucuları tarafından "Yılın Bakanı" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci seçilirken, "Yılın İşadamı" ise Orhan Cemal Kalyoncu oldu.

ÖNEMLİ İSİMLER BİR ARADAYDI
Geceye katılım oldukça yüksekti. "Yılın Meslek Örgütü" seçilen Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, "Yılın STK'sı" seçilen TÜSİAD'ın Başkan Yardımcısı Şükrü Ünlütürk davetliler arasında yer aldı. Gecede Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, "Yılın Belediye Başkanı", Vestel'in patronu Ahmet Nazif Zorlu "Yılın İhracatçısı", Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu "Yılın Sanayicisi", İstanbul Aydın Üniversitesi ise "Yılın Üniversitesi" seçildi. Geceye ayrıca Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Özdilek Gurubu'nun Başkanı Hüseyin Özdilek, Yıldız Holding Genel Müdürü Bahar Erbengi, eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun gibi isimler de katıldı.
BİZE ULAŞIN