Nidapark'ta satışlar başladı

Tahincioğlu'nun Başakşehir'de 374 konut ve 48 mağazalı projesi Nidapark'ta satışa başlandı. Dairelerin satış fiyatının 459 bin liradan başladığı proje, 2 yılda bitecek

Nidapark'ta satışlar başladı
Tahincioğlu'nun Başakşehir bölgesindeki ilk projesi olan Nidapark'ta satışlar başladı. 374 konut, 48 cadde mağazasının yer aldığı projede, daire fiyatları KDV dâhil 459 bin liradan başlıyor. Temeli atılan projenin Ekim 2017'de bitmesi planlanıyor. Nidapark'ta toplam 350 milyon liralık yatırım planladıklarını aktaran Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Başakşehir'in gayrimenkul sektörü açısından önemli fırsatlar sunduğunu belirtti. Nidapark projesinde 500 ön talep olduğunu 120 adet civarında konutun ise satışının gerçekleştiğini söyleyen Özcan Tahincioğlu, "Dairelerin metrekare fiyatı 3 bin 600 liradan başlıyor. Ticari ünitelerde ise 10 bin lira bandında. Arsa bizim olduğu için bir ihale yok, mağazaları doğrudan satıyoruz. Bölgede fiyatlar bunun çok üstünde" dedi.

3 YIL İÇİNDE 10 MİLYAR SATIŞ

Halihazırda 4 projelerinin yüzde 90'ın üzerinde satış gerçekleştirdiğini vurgulayan Özcan Tahincioğlu, "Önümüzdeki 3 yıl için yeni yapılacak 5 projeden yaklaşık 10 milyar liralık satış bekliyoruz. Nidapark Başakşehir'de de 400 milyon lira civarı bir satış hedefliyoruz" dedi.

BAŞAKŞEHİR'İN İLK LEED SERTİFİKALI PROJESİ
5 blokta 374 adet dairenin yer aldığı ve büyüklükleri 88-314 metrekare arasında değişen Nidapark'ta, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi farklı daire seçenekleri bulunuyor. Nidapark'ın bölgenin ilk LEED sertifikalı projesi olduğunu vurgulayan Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım şunları söyledi: "Projede yaklaşık 2 bin 600 metrekarelik alana sahip, geniş bir sosyal tesis yer alıyor. Sosyal tesisin içinde bay-bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar ve buhar odaları, masaj odaları, kafeterya ve lounge, çocuk kulübü mevcut."

BİZE ULAŞIN