Turkuvaz’a EGD’den 4 ödül

Turkuvaz Medya Grubu, Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği ‘Ekonomi Basını Başarı Ödülleri’nde 4 ödüle birden layık görüldü

Turkuvaz’a EGD’den 4 ödül

Ekonomi Gazetecileri Derneği'nin (EGD) düzenlediği 'Ekonomi Basını Başarı Ödülleri'ne Turkuvaz Medya Grubu damgasını vurdu. Sabah, Takvim ve Egeli Sabah gazetelerine dört ödül birden verildi. Vodafone Türkiye sponsorluğunda, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul katkılarıyla yapılan törende Sabah Gazetesi Yazarı Şelale Kadak 'En iyi köşe yazarı' ödülü, Sabah Gazetesi Editörü İbrahim Acar 'Türk-İş'i sendikacılık' haberiyle 'Yılın ekonomi haberi', Egeli Sabah Gazetesi muhabiri Ceyhan Torlak 'Mültecilere her şey dahil paket satıyorlar' haberiyle 'Yerel basın ödülü' ve Takvim gazetesinden Serkan Özkaya da 'Grafik tasarım' ödülünü aldı.

RİSKLER VE FIRSATLAR VAR
Bu yıl 8'inci kez gerçekleştirilen törende konuşan Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, riskler yüksek seyretse de geçen yıla nazaran beklentilerin daha iyi olduğu bir dönem içinde bulunulduğunu söyledi. Aydın hem riskleri hem de fırsatları birlikte değerlendirip, işlerini iyi yapmak için çalıştıklarını belirtti. EGD Başkanı Celal Toprak da, "Jüride çok eski ekonomi gazetecileri var, onların takdirini almak kolay değil. Ödül alan arkadaşları kutluyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN