10 ayda konutların yüzde 55’ini sattı

10 ayda konutların yüzde 55’ini sattı
Acıbadem, Fikirtepe ve Hasanpaşa'nın kesişme noktasında yer alan, Mandarins Gayrimenkul'ün ilk markalı konut projesi olan The Mandarins Acıbadem projesinde konutların yüzde 55'i satıldı. Toplam yatırı değeri 1 milyar 200 milyon TL olan projenin, 550 milyon liralık ilk etabı Mayıs 2018'de teslim edilecek. Projenin ikinci etabına 2017'nin başında başlayacaklarını belirten Mandarins Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Özeçoğlu, önümüzdeki dönemlerde 'The Mandarins' çatı markası altında yeni projeleri hayata geçireceğini söyledi. Yaklaşık 10 aydır satışta olan projede konutların yüzde 55'inin satışlarını tamamladıklarını aktaran Özeçoğlu, "Projeden konut alanlara tapularını hemen teslim ediyoruz. Bu uygulamayı bölgede yapan tek firmayız" dedi. 1+1'den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin yer aldığı The Mandarins Acıbadem'de daire fiyatları 570 bin TL'den başlıyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ ÜNİTESİ VAR
Isıtmalı açık ve kapalı yüzme havuzu bulunan The Mandarins Acıbadem'de duvarlar da ekstra ses yalıtımına sahip. Dairelerin tavan yüksekliğinin net 3.15 metre olan projede elektrikli araç şarj üniteleri bulunuyor. Çocuk odalarında kilitli pencere sistemi, banyolarda kaymayan özel zemin yapılan The Mandarins'te çocuk oyun alanları da yer alıyor.

METROYA 200 METRE MESAFEDE
Metroya 200, metrobüse 100 metrelik yürüyüş mesafesinde yer alan The Mandarins Acıbadem, Kadıköy Meydanı, Fenerbahçe, Kalamış, Boğaz Köprüsü ve Marmaray'a birkaç dakikalık mesafede yer alıyor. Lokasyon avantajı sayesinde The Mandarins Acıbadem sakinlerine kent içinde ulaşım sorunu yaşatmıyor.
BİZE ULAŞIN