Kendi kendini ödeyen rezidans

Dap Yapı sonbahara özel kampanya başlattı. Şirket, peşin ödemelerde indirim ve düşük faiz oranını sunmasının yanı sıra bazı projelerinde ilk 5 ay kira bedelini karşılıyor

Kendi kendini ödeyen rezidans

DAP Yapı, Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Royal Center ve DAP Vadisi'nde yer alan ofis projelerinde sonbahar kampanyası başlattı. Teslime hazır daire, rezidans, ofis ve mağazalardan oluşan projelerde kampanya kapsamında kira garantisi, yüzde 10 indirime ek olarak peşin ödemelerde yüzde 10 indirim sunuluyor. Ayrıca 2 bin 950 liradan başlayan taksitlerle Halkbank'ın Konut Kredisi Desteği ile 60 ay vadede yüzde 0.42, 120 ay vadede ise yüzde 0.70 faiz oranı gibi farklı ödeme seçenekleri de bulunuyor.

5 AY KİRA KARŞILANIYOR
Eşyalı ve eşyasız alternatifleri ile 5 yıldızlı otel lüksüne sahip rezidanslar Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule ve Tango Kule'de 1+0, 1+1 ve 2+1 daireleriyle hem oturumcu hem de yatırımcılara yönelik "Kendi Kendini Ödeyen Rezidanslar" kampanyası dikkat çekiyor. 10 yıllık banka kredisi kullanılarak satın alınan rezidansların 8 yılı kira geliri ile ödenebiliyor. DAP Yapı, Dalga Kule ve Vazo Kule'de ise rezidansın oturum amaçlı kullanılmayacak olması halinde ilk 5 ay kira bedelini karşılıyor.

İMKÂNLARI SEFERBER ETTİK
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, hayata geçirdikleri binlerce konutu vaat ettikleri kalitede inşa ettiklerini söyledi. Yılmaz, "Gittiğimiz yerlere katma değer kazandırdık. Çirkin yapılaşmanın, çarpık zihniyetle inşa edilen binaların yanında bir tablo gibi duran projelerimiz görünümüyle, kalitesiyle ve en önemlisi üstün inşaat özellikleriyle öne çıkıyor. Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız" dedi. Yılmaz, "Şu anda ülkemiz bir süreçten geçiyor ve elbette turizm sektörü de durgunluktan payını aldı. Fakat kısa sürede toparlanıp yine yabancıların sık ziyaret ettiği rotasyonlardan biri olacağız. Dolayısıyla otellerimizin doluluk oranlarının artacağına, bu konseptin geleceğine inanıyoruz ve yatırım yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN