Arçelik turizmciyle buluştu

EMITT Fuarı’nda stand açan Arçelik, turizme yönelik çalışmalarını sergiledi. Arçelik Türkiye Genel Müdürü Dinçer, “Sektörlere özel çözümler üretiyoruz” dedi

Arçelik turizmciyle buluştu
Birçok ülkedeki milyonlarca tüketiciye ürün sunan Arçelik, bu tecrübesini kurumsal alana taşıyor. Arçelik, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen EMITT Fuarı'ndaki standında konaklama çözümleri, kampanya ekranları, videowall, mirror ve touch ekranları gibi görüntüleme çözümleri, ödeme kaydedici cihazlar ve Telve Pro'yu sergiliyor. Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, "Yıllardır tüketicilerin hayatına birçok yenilik katmış ve yeni deneyimler yaşatmış bir şirket olarak yeni iş alanları ve yeni ürünlere yatırım yapmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Yıllara dayanan bireysel tüketici tecrübemizi kurumsal alana taşıdık. Sektörlere özel çözümler üretiyoruz" dedi. Dinçer, kurumsal çözümlerinin uzaktan ve yerinde yönetilebilen işletim sistemi, ürünleri ve satış sonrası hizmetleriyle farklılaştığını vurguladı.


Dinçer, çalışmalarının en güzel örneklerini, turizm sektörünün en önemli fuarlarından biri olan EMITT'te sergilediklerini söyledi.

HEDEF BÜYÜMEK
Can Dinçer, "Kurumsal çözümlerle hizmet verdiğimiz alanlarda, değişen trendler doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçları takip edip bu çerçevede yatırımlar yapıyoruz ve bu alanda büyüme hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN