Türk Telekom’dan hayallere destek

Türk Telekom’dan hayallere destek
Türk Telekom 'Sen yeter ki hayal et' sloganıyla yeni bir iletişim stratejisine başladı. Köylü kadınlardan girişimcilere, öğrencilerden emeklilere kadar kurumsal ve bireysel müşterilerin hayatlarına dokunacağı yeni iletişim stratejisi kapsamındaki ilk reklam filminde Ümmiye Teyze yönetti, futbolcu Ronaldo oynadı. Firma yıl boyunca yapacağı iletişimle sunduğu teknolojinin insan hayatındaki dönüştürücü gücünü anlatacak. Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, yıl boyunca insanlara "Teknoloji senin başarmak istediğin her neyse ona ulaşman için çok önemli bir araç, biz de Türk Telekom olarak yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz vasıtasıyla senin içindeki potansiyele ulaşmana hatta bunu aşmana olanak sunuyoruz diyeceğiz" ifadelerini kullandı. Gerçek kahramanların başarı hikâyelerini anlatan reklam filmleriyle 7'den 70'e tüm Türkiye'ye seslendiklerini belirten Dursun, "İnsanımızın azmine inanıyoruz. Türkiye azimle çalışarak hayaline ulaşma söz konusu olduğunda çok büyük bir potansiyele sahip. Bu nedenle başarı hikayesi bulmakta zorlanacağımızı düşünmüyoruz" dedi.

İnternetle hayat kolay
Türk Telekom'un sosyal sorumluluk projelerinden "İnternetle Hayat Kolay" 2013'ten bu yana 21 bin kişiyi internetle tanıştırdı. Yine Türk Telekom, girişim hızlandırma programı Pilot kapsamında desteklediği 35 girişimden 21'inin şirketlerini kurdu ve 2016'da yaklaşık 6 milyon TL ciro elde etti. Bu girişimler mevcutta toplam 141 kişiye istihdam sağlıyor.

Ronaldo oynadı Ümmiye Teyze yönetti
Türk Telekom'un başarı hikâyelerinden ilki Mersin'in Arslanköy köyünde kurduğu tiyatroyla dünyaya sesini duyuran Ümmiye Koçak oldu. Daha önce yazdığı ve yönettiği "Yün Bebek" filmiyle New York Avrasya Film Festivali'nde büyük ödüle layık görülen Ümmiye Koçak, dünyanın en başarılı futbolcularından Cristiano Ronaldo'nun yer aldığı, Türk Telekom'un yeni reklam filminde hem oynadı hem de filmin yönetmenliğini üstlendi. Reklam filminde Ronaldo da yaşadığı zorluklara rağmen hayallerinin peşinden koşmaktan asla vazgeçmediğini anlatıyor.
BİZE ULAŞIN