Cumhurbaşkanı Erdoğan pazar günü esnafla buluşacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan pazar günü esnafla buluşacak

Türkiye esnaf buluşmalarının ikincisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla İstanbul'da gerçekleşecek. 81 ilden gelecek esnafın buluşacağı toplantıda esnaf, milli istihdam seferberliğine verecekleri katkı ve Avrupa'da Türkiye karşıtı süren kampanyalara karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında olduklarını ifade edecek. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenecek toplantı, Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi'nde pazar günü yapılacak.

GELECEK UMUT VAAT EDİYOR
81 ilden gelecek esnafların temsilcisi Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, pazar günü esnafların Cumhurbaşkanı Erdoğan ile fikir alışverişinde bulunacaklarını ve esnafın şimdiye kadarki desteklerinden dolayı Erdoğan'a teşekkürlerini ileteceklerini anlattı. Palandöken, buluşmada bazı Avrupa ülkelerinin son dönemde Türkiye aleyhtarı söylemlerine karşın devletin yanında olduklarını da güçlü şekilde vurgulayacaklarını ifade etti.

İSTİKRARA OY VERECEĞİZ
Palandöken, referandum sürecinde de esnaflar olarak Türkiye'nin geleceği için istikrardan yana oy kullanacaklarını belirtti. Palandöken, "Gelecek umut vaat ediyor. Umutsuz insan yaşar mı? Önemli olan ülkedeki istikrarın korunması. Ülkedeki şer odakları ve onun destekçileri ülkenin üzerine bulut örmeye çalışsa da güzel ve güneşli günlerin başlayacağı yakındır" dedi.
BİZE ULAŞIN