TİVİBU TV pazarında 2. oldu

Online TV platformları içinde ikinci sıraya yükselen Türk Telekom TİVİBU, Türkiye’de bir ilke imza attı. 5 TL’ye uydu süper paketi kampanyası başlattı

TİVİBU TV pazarında 2. oldu
Türk Telekom'un yeni nesil TV platformu TİVİBU, ödemeli TV pazarında ikinci sıraya çıktı. Şirket "5TL TİVİBU Uydu Süper Paket" kampanyası başlattı. Türk Telekom mobil faturalı hattı referans olarak gösteren tüketiciler, yeni aboneliklerde, TİVİBU'nun Süper Paketi'ne 5 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Kampanya kapsamındaki kullanıcılar, kullandıkları operatör fark etmeksizin, referans gösterdikleri Türk Telekom mobil faturalı hattın tarifesine göre, 39 TL'ye sunulan Süper Paket'ten; 5 TL, 9 TL ya da 12 TL fiyatlarla yararlanabilme fırsatını yakalayacak.

BİRÇOK İLKE İMZA ATTIK
Türkiye'nin entegre operatörü olmanın verdiği güç ile yayıncılık alanında attıkları adımları pekiştirdiklerini vurgulayan Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, "Yeni nesil televizyon platformumuz Türk Telekom TİVİBU'da bugüne kadar Türkiye'deki geleneksel TV yayın anlayışını değiştiren pek çok ilke imza attık ve TV pazarındaki gücümüzü artırdık. Bu çerçevedeki bir diğer hedefimiz entegre operatör olmamızın verdiği sinerjiyle, daha fazla kullanıcıyı TİVİBU'nun ayrıcalıklı dünyasıyla buluşturmak" dedi. Yeni kampanyayla Türkiye'de bir ilke imza attıklarını anlatan Hakan Dursun, şöyle konuştu: "Kampanyayı tercih eden kullanıcılara, dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarını, Avrupa futbol liglerinden tenise, basketboldan golfe birçok daldaki sporun heyecanını, yerli ve yabancı gişe rekortmeni filmlerden oluşan dopdolu zengin içeriği sunacağız. Müşterimize teşekkür ediyoruz."

ŞAMPİYONLAR LİGİ
Kampanyayı tercih eden tüketiciler, UEFA Avrupa ve Şampiyonlar Ligi dahil tüm spor karşılaşmalarını, sinema kanallarını ve Türk Telekom TİVİBU'nun tüm zengin içeriğini cepten, web'den, tabletten ve Smart TV'lerden TİVİBU GO Süper Paket ile 3 ay ücretsiz izleyebilecekler.

2 MİLYONDAN FAZLA ABONE
Türk Telekom TİVİBU ile televizyon yayıncılık anlayışını değiştirdiklerini anlatan Dursun, "İçeriğimizdeki ve teknolojimizdeki atılımlarla sektörü yeniden şekillendiriyoruz. 2 milyon 12 bin kullanıcımıza en zengin TV platformu deneyimini sunuyoruz. IPTV, uydu, akıllı cihazlar, web ve Smart TV gibi tüm platformlarda, güçlü ve zengin bir televizyon deneyimi sunan tek operatörüz. Hedefimiz entegre operatör olmamızın verdiği sinerjiyle, daha fazla kullanıcıyı TİVİBU'nun ayrıcalıklı dünyasıyla buluşturmak" dedi.
BİZE ULAŞIN