İlave kampanyayla yüzde 47 artış

İlave kampanyayla yüzde 47 artış
MNG Turizm Genel Müdürü Oğuz Terzi, bu yıl erken rezervasyona yönelik çok avantajlı kampanyalar hazırladıklarını söyledi. Terzi, "Bu yıl erken rezervasyon yüzde 50'ye varan indirimler ve 9 taksitle başladı. Biz bunlara ilave olarak 15 yaşa kadar 2 çocuk ücretsiz verdik. Bu uygulamalar da erken rezervasyon kampanyasında satışlarımızın artmasını sağladı. Ayrıca son 3 güne kadar, koşulsuz şartsız rezervasyonu iptal etme hakkı olması da satışlara olumlu bir etki sağladı. Bu yıl erken rezervasyonda bir önceki yola oranla yüzde 47 artış yakaladık" dedi.

YURTDIŞINDA SIÇRAMA
Erken rezervasyonda özellikle yurtdışı satışlarda bir patlama yaşadıklarını anlatan Terzi, "Yurtiçinde yüzde 28, yurtdışında ise yüzde 48 artış kaydettik. Kıbrıs turlarımız da yüzde 46 arttı" diye konuştu. Bu artışı değerlendiren Terzi, şunları söyledi: "Bu yıl yurtdışı turlarda yenilikler yaptık. Şöyle ki; Türkiye'de ilk defa MNG Turizm'de yapılan ve ekstra tur ödemesi olmayan paket turları MNG ELİT adı altında planladık ve satışa sunduk. Bunun satışlara katkı sağladığını düşünüyoruz. Ayrıca kurdaki yükselişin de artışta etkili olduğunu düşünüyoruz. Yurtdışını tercih edenler daha uygun fiyatlara getirmek amacıyla erken rezervasyona yüklendi."

Yeni destinasyonlar açacağız
MNG Turizm'in yeni bir proje hazırlığında olduğunu aktaran Oğuz Terzi, "Türkiye'de daha önce hiç satışı yapılmamış destinasyonları hazırlayarak, MNG ELİT turlara dahil edip misafirlerimizin beğenisine sunacağız" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN