Hükümet desteği verdi şimdi görev bize düşüyor

Kuzu Group Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, hükümetin konut sektörüne verdiği teşviklerle üzerine düşeni yaptığını belirterek, “Artık görev bize düşüyor” dedi

Hükümet desteği verdi şimdi görev bize düşüyor
Kuzu Group Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, hükümetin inşaat sektörüne gerekli her türlü desteği verdiğini belirterek, "Hükümetimiz, 1 milyon dolar ve üstü bedelle ülkemizde gayrimenkul alan yabancılara vatandaşlık verilmesi, tapu harçlarında indirime gidilmesi, KDV muafiyeti gibi birçok önemli konuda sektörümüze gereken desteği sağladı. Şimdi iş bize düşüyor. Artık referandumdan kaynaklanan bekleme dönemi bitti. Satışları canlandırma zamanı" diye konuştu. Yeni dönemde hem siyasi hem de ekonomik gelişmelerin bu yönde bir projeksiyon sunduğunu vurgulayan Kuzu, şöyle konuştu: "Grup olarak ülkemizin geleceğine güvenimiz her zaman tam ve bu konuda elimizden geleni yapmaya hazırız. Bu yılın son çeyreğinde Avrupa Yakası'nda nitelikli bir konut projesine başlama kararımız var. Arsa görüşmelerimiz devam ediyor. Netleşir netleşmez tüm detayları paylaşacağız. Kuzu Grup olarak 2016 yılını yaklaşık 600 milyon TL ciro ile kapattık. 2017 yılında bu oran üzerinden yüzde 7-8 büyüme öngörüyoruz." Özen Kuzu, yurtdışında da yeni fırsatları değerlendirdiklerini söyledi.

SABAH gazetesi bizlere ışık tutuyor
SABAH gazetesinin 32. yaşını kutlayan Özen Kuzu, "Ülkemizin satış grafiği yüksek yayın organlarından biri olan Sabah gazetesi, gündeme ve tüm sektörlere ışık tutuyor. Sektörümüze verdiği destek ile her zaman yanımızda olan, projelerimizi halka tanıtmamamızda destek olan gazetenin çatısı altında görev yapmış ve gazetenin bu günlere gelmesinde emek göstermiş herkese teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN