Yeni havalimanının outlet AVM’sine talibiz

Gürsoy Grup CFO’su Murat Saraç, yeni havalimanında yapılması düşünülen outlet AVM’ye talip olduklarını açıkladı

Yeni havalimanının outlet AVM’sine talibiz
Gaziosmanpaşa'da Venezia Mega Outlet ve Vialand projelerini hayata geçiren Gürsoy Grup, İstanbul Yeni Havalimanı'nda yapılması düşünülen oulet AVM için kolları sıvadı. Gürsoy Yatırım Holding İcra Kurulu Üyesi ve CFO'su Murat Saraç, outlet AVM konseptindeki bilgi birikimlerini yeni yatırımlara aktarmak istediklerini belirterek, "Yeni Havalimanı'nda yapılması düşünülen outlet AVM'ye Gürsoy Grup olarak talibiz. Bunun için çalışmalar yapıyoruz. Ancak şu an netleşen bir şey yok" diye konuştu. Hayata geçirdikleri projelere ticari odaklı bakmadıklarını anlatan Saraç, "Temalı AVM de uluslararası alanda oldukça yoğun talepler alıyoruz. Cezayir, Cidde, İran, Hindistan'dan temalı AVM talepleri geliyor. İhracat noktasındayız" ifadelerini kullandı.

Venedik'i İstanbul'a getirdik
Türkiye'de ilk kez gerçekleşecek olan Venedik Alışveriş Karnavalı'nın Venezia Mega Outlet'te düzenleneceğini belirten Venezia Mega Outlet Genel Müdürü Cenk Hayırlıoğlu "Alışveriş için Venedik'e gitmeye gerek yok. Hiçbir yerde olmayan indirimler 13- 28 Mayıs'ta tüketicilerimizi bekliyor. Ayrıca Danilo Zanna, İtalyan İşi restoranıyla karnaval süresince Venezia Mega Outlet'te yer alacak" dedi.

100 TL'ye ev fırsatı
Her 100 TL'lik alışveriş yapan ziyaretçinin Venezia Mega Residence'tan ev kazanma fırsatını yakalayacağını belirten Hayırlıoğlu, "Tanıtımımızda hep 'mega' kelimesini kullandık çünkü gerçekten burada sunduğumuz her şey mega. Karnavalımızla mega mutluluk, indirimlerimizle mega fırsatlar ve ev çekilişimizle mega bir hediye veriyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN