Yeni dönemin kapıları aralandı

Tatilbudur’un patronu Kuş, referandum sonrası Türkiye’nin yeni bir dönemin kapılarını araladığını söyledi. Kuş, “Turizm canlanmaya başladı. Daha da iyi olacak” dedi

Yeni dönemin kapıları aralandı
Türkiye'nin referandumla birlikte yeni bir dönemin kapılarını araladığını belirten Tatilbudur Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kuş, "Yeni dönemde ekonominin de canlanacağını düşünüyoruz. Bunun ilk yansımalarını da almaya başladık. Ekonomideki hareketlilik ve terör olaylarının son bulmasıyla birlikte turizm sektörünün de canlanacağını düşünüyoruz" dedi. Rusya ile turizm alanındaki işbirlikteliğinin 2017'de ciddi bir hareketlilik kazandığını vurgulayan Kuş, bundan sonraki süreçte sektörün daha da güçleneceğini kaydetti.

2017'Yİ YATIRIM YILI İLAN ETTİK
2017'yi yatırım yılı ilan ettiklerini aktaran Kuş, "Sadece 2017 yılı için yaklaşık 20 milyon TL yatırım planımız var. Bu doğrultuda yatırımlarımıza start verdik" şeklinde konuştu. İnternet sektöründeki büyümeye paralel olarak ciddi anlamda yatırımlar yapacaklarının altını çizen Kuş, tüm yatırım süreçlerinin Türkiye'ye olan güvenin bir göstergesi olduğunu kaydetti.

2018 SONRASI 40 MİLYON OLUR
Kuş, "Biz bugüne kadar 2017 hep toparlanma yılı olacak dedik. Nisan ayında açıklanan rakamalar bu öngörümüzü haklı çıkardı. Yılsonuna kadar rakamların daha da iyi olacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 2018'in sektörün sıçrama yılı olacağını belirten Kuş, "2019 ve sonrasında 40 milyon turist sayısını aşacağımıza olan inancım tam" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN