Maaşını Denizbank’tan alan emekliye 100 TL

Denizbank, emekli maaşını 3 yıl kendilerinden alma sözü verenlere 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı veriyor. Banka her emekliye 100 TL de nakit hediye ediyor

Maaşını Denizbank’tan alan emekliye 100 TL
Denizbank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark, "İmzaladığımız protokol kapsamında, emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma sözü veren emeklilerimiz 450 TL'ye varan nakit kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik emekli tanıdıklarını bankamıza yönlendiren tüm müşterilerimize yönlendirdikleri her emekli için 100 TL nakit hediye ediyoruz" dedi. Bugün Türkiye'de 11.5 milyonun üzerinde emekli bulunduğunu, emeklilere verilen değerin ülkelerin gelişmişlik düzeyinin önemli göstergelerinden biri olduğunu dile getiren Özark, "Denizbank ailesi olarak amacımız, emeklilerimizin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üretmenin yanında sosyal hayatlarına da dokunmak ve bu güzel dönemlerini daha keyifli ve dinamik geçirmelerini sağlamak" diye konuştu. Özark şöyle devam etti: "İmzaladığımız protokol kapsamında, emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma sözü veren emeklilerimiz 450 TL'ye varan nakit kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik emekli tanıdıklarını bankamıza yönlendiren tüm müşterilerimize yönlendirdikleri her emekli için 100 TL nakit hediye ediyoruz."

ÜCRETSİZ PARA ÇEKİMİ
Kampanyaların yanı sıra emeklilere bankacılık alanında birçok hizmet verdiklerini belirten Özark, "Türkiye'deki 704 şubemizden öncelikli hizmet alabilen emeklilerimiz, 5 bini aşkın Denizbank ve PTT ATM'sinden ayrıca yurtdışındaki tüm banka ATM'lerinden ücretsiz para çekme işlemi yapabiliyor" dedi. Emeklilerin ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde indirimli faiz oranları, başka bankalardaki kredi borçları için özel taksit ve vade avantajlarından da faydalandığının altını çizen Özark, bu şekilde uzun yıllar çalışıp biriktirdikleri birikimlerine özel mevduat faiz oranı ile daha fazla değer katabildiklerini, ayrıca marka işbirlikleri ile de emeklilerin birçok indirim kampanyasından faydalanabildiğini aktardı. Türkiye'de sadece emeklilere özel tasarlanmış ilk kredi kartı olan Emekli Bonus ile birçok ayrıcalık sunduklarını ifade eden Özark, bu sayede emeklilerin alışverişlerini taksitlendirebildiklerini, yapılan harcamalardan bonus kazanabildiklerini söyledi. Anlaşmalı üye işyerlerinden indirimli alışveriş yapan emeklilere elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarına dönemsel kampanyalarla indirim kazanabildiklerini belirten Özark, "Eczane, market vb. harcamalarında indirim fırsatları ile tesisat arıza, çilingir, cam kırılması gibi durumlarda da birçok avantajlı hizmetten faydalanabiliyorlar" diye konuştu.

DEV PROJELERE 1.5 MİLYAR DOLAR KAYNAK AKTARDIK
Denizbank'ın sunduğu hizmetlerle ilgili de bilgi veren Özark şunları aktardı: "2023'te 100 yaşına basacak Türkiye Cumhuriyeti için hayati önem arz eden pek çok projenin ana finansörü konumunda bulunarak, ekonomik ve toplumsal kalkınmaya önemli ölçüde katkı sunuyoruz. 3'üncü köprü ve havalimanı, Kıbrıs Barış Suyu Temin Projesi ile Kamu-Özel Sektör Ortaklı Şehir Hastaneleri gibi ülkemizin geleceğinde kritik rol oynayacak büyük projelerin finansman süreçlerinde yer alarak 1.5 milyar dolar tutarında kaynak aktardık."
BİZE ULAŞIN