Yapı Kredi’den avantajlı Medline sağlık paketi

Türkiye’deki 11.3 milyon emeklinin hayatını kolaylaştırmak için önemli çalışmalar yaptıklarını belirten Yapı Kredi Grup Direktörü Serkan Ülgen, emeklilerin birçok hizmetten ücretsiz faydalandığını söyledi

Yapı Kredi’den avantajlı Medline sağlık paketi
Türkiye'de toplam nüfusun yüzde 14.3'ünü oluşturan 11.3 milyon emeklinin hayatlarını kolaylaştıran bankalar, uyguladığı kampanyalarla emekliye birçok fırsat sunmaya devam ediyor. Türkiye'nin Emekli Bankacılığı alanında önemli gelişmeler kaydettiğini söyleyen Yapı Kredi Grup Direktörü Serkan Ülgen, bu anlayış doğrultusunda tüm emekli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik de bankacılık hizmetleri geliştirmeye devam edeceğiz" dedi. Yapı Kredi olarak emeklilere birçok ayrıcalık sunduklarını aktaran Ülgen, emeklilere özel olarak sundukları Medline paketi sayesinde emeklinin acil durumlarda sağlık paketlerinden kolayca yararlanabileceğini, doktorlu kara ambulansı, telefonla tıbbi danışmanlık ve hastane organizasyonu hizmetlerini de ücretsiz olarak sağladıklarını söyledi.

NAKİT PARA İMKANI
SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emeklilere kolay bankacılık sunduklarını aktaran Ülgen, sözlerine şöyle devam etti: İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM'lerden yapılan havalelerdeki ücret muafiyetine ek olarak ücretsiz düzenli ödeme imkanı da sunabiliyoruz. Ayrıca müşterilerimiz nakit ihtiyaçlarını Yapı Kredi ATM'lerinden 3 bin TL'lik günlük para çekme limitiyle karşılayabiliyorlar. Emekli müşterilerimiz paket avantajlarından faydalanabiliyor. Emekli paketi fırsatlarımıza ek olarak müşterilerimize maaş tutarlarına göre 450 TL'ye kadar nakit kampanyası sunuyoruz."
BİZE ULAŞIN