2017’de yatırımlara hız kesmeden devam ediyor

2017’yi ‘yatırım yılı’ ilan eden Borusan Oto, son olarak Bodrum’da showroom açtı. Sırada Ankara Esenboğa ve İstanbul Seyrantepe var

2017’de yatırımlara hız kesmeden devam ediyor
Borusan Oto, Bodrum'daki yeni tesisini hizmete açtı. 2011'den bu yana BMW-MINI servis hizmeti veren Borusan Oto Bodrum, 3 bin 240 metrekare kapalı alana sahip yeni tesisinde, BMW otomobil satışı ile birlikte BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil satışı da yapacak. Bodrum'um artan yerleşik nüfusuna dikkat çeken Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, devreye aldıkları yeni tesisin Muğla, Marmaris ve Fethiye gibi yakın bölgelere de hizmet sunacağını söyledi.

SIRADA ANKARA VE İSTANBUL VAR
Sakarya, "Borusan Oto olarak bugüne kadar Bodrum'da sadece otomobil tanıtım ve mekanik servis hizmeti veriyorduk. Genişletilmiş alana sahip, yeni modern tesisimizde artık BMW otomobil satışı, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobil satışı, BMW-MINI mekanik servis ve kaporta boya hizmeti veriyoruz" dedi. Beş yıllık stratejik planları doğrultusunda tesis yatırımlarını arka arkaya tamamlayarak hızla hizmete açtıklarını belirten Sakarya, şöyle devam etti: "Geçtiğimiz yıl İstanbul Avcılar ve Adana-Mersin Jaguar Land Rover ARCH Concept showroomları ile Trakya bölgesindeki ilk noktamız olan Çorlu şubemizi açtıktan sonra, bu yıl da Kıbrıs Jaguar Land Rover ARCH Concept showroom ve Borusan Oto Bodrum tesisimizin açılışını yaptık. 2017 sonuna kadar bu yatırımlara ek olarak Ankara Esenboğa ve İstanbul Seyrantepe Jaguar Land Rover ARCH Concept showroom ve servisleri ile BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve servis hizmetlerinin verileceği Borusan Oto Samandıra tesisini tamamlayacağız."
BİZE ULAŞIN