Çevre dostu iki yeni klima

Çevre dostu iki yeni klima

Daikin, iki farklı modeli piyasaya sundu. Firma, Shira+ ve Shira Eco ile tüketiciye daha fazla tasarruf sağlamayı hedefliyor

  • Ekonomi
  • Pazartesi 25.07.2017
Daikin, Shira+ ve Shira Eco olmak üzere yenilenen iki modelini kullanıcılarına sundu. Daikin, Shira serisi ile kullanıcılarına yeni nesil klimaları kullanma imkânı sunuyor. Soğutmanın yanı sıra ısıtma performansıyla ön plana çıkan Shira serisi klimalar, inverter klimaların özelliklerini taşıyor.

ÖZEL HAVA FİLTRESİ
Özel titanyum apatit hava temizleme filtresine sahip Shira klimalar, havadaki toz partiküllerini temizlerken bakteri, virüs gibi organik kirleticileri emiyor ve kötü kokuları gideriyor. Bu özelliklerinin yanında opsiyonel çevrimiçi kumandasıyla da yönetilebilen Shira serisi klimalar, kişiselleştirilebiliyor. Daikin Shira serisi klimalar, farklı dekorasyon stillerine uyum sağlıyor. Düşük ses seviyesi ve gece ayar moduyla Shira klimalar, yatak odası, çocuk odası gibi ortamlarda da kullanılabiliyor.

ÇEVRE DOSTU R32
Sürdürülebilir ısıtma ve soğutma teknolojileri konusunda çalışmalarını sürdüren firma, yeni nesil kliması Shira+ ile kullanıcılarını yeni nesil soğutucu akışkan R32 ile de tanıştırıyor. Shira+ sıfır ODP (Ozon Tüketme Potansiyeli) ve düşük GWP (Küresel Isınma Potansiyeli) değerlerine sahip bu çevre dostu gaz ile A+++'a varan enerji tasarrufunu amaçlıyor. Akıllı göz teknolojisiyle iki kademeli çalışan Shira+ bu teknolojiyle ortamdaki kişileri algılayarak havayı üzerlerine değil, farklı açılara üflüyor. Ortamda 20 dakika boyunca hareket algılamadığında otomatik olarak ekonomi moduna geçen Shira+ yatay ve düşey kanat salınımıyla üç yöne hava akışı sağlıyor. Shira+ Daikin'e özel Flash Streamer teknolojisi ile otomatik filtre temizleme özelliğine de sahip. Shira+ aynı zamanda haftalık ve günlük programlama özelliğiyle kullanıcılarına istenilen zamanda istenilen konfor ortamını yaratıyor. Multi (çoklu) bağlantısına da sahip olan Shira+, böylece birden fazla odada iklimlendirme gereken durumlarda aynı dış üniteye bağlanabilen çok sayıda klima kullanımına olanak tanıyor.
BİZE ULAŞIN