Altın fiyatları ne kadar? İşte 28.07.2017 altın fiyatlarında son durum | Çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları 28 Temmuz Cuma gününe nasıl başladı? Vatandaşlar büyük bir ilgiyle altın fiyatlarının dengesini araştırıyor. Ülkemizde hediyelik olarak en çok kullanılan nesne olan altının fiyatları sürekli yakından takip ediliyor. Çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatları ne kadar? gibi soruların yanıtları haberimizde... (28 Temmuz altın fiyatları)

Altın fiyatları ne kadar? İşte 28.07.2017 altın fiyatlarında son durum | Çeyrek altın ne kadar?

Yaz aylarının da gelmesiyle ülkemizde düğün mevsimleri başladı bununla birlikte vatandaşlar hediyelik eşya olarak altına yoğun ilgi gösteriyor. Yatırım olarak da nitelendirilen altının fiyatları ve Kapalıçarşı'daki gelişmeler sürekli araştırılan konuların başında geliyor. İşte altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? sorusunun yanıtı ve 28.07.2017 altın fiyatları...

Altın fiyatları bugün ne kadar sorusu gündemde araştırılıyor. Gram altın 143 lira bandında seyrederken çeyrek altın kaç lira oldu? Kapalıçarşı'da çeyrek altın fiyatları 234,05 liradan alıcı buluyor. İşte piyasalarla ilgili uzman yorumları...

Altının gram fiyatı ise ons fiyatındaki artışa karşın dolar kurundaki düşüşle 143 lira seviyesinde yatay bir seyir izliyor. Şu dakikalarda Kapalıçarşı'da çeyrek altın 235 lira, Cumhuriyet altını 959 liradan satılıyor.

AA Finans Analisti İslam Memiş, FED'in faiz kararı sonrasında uluslararası piyasada altın fiyatlarında sert yükselişlerin görüldüğünü kaydetti.
Fed'in 4,5 trilyon dolara yükselen bilanço büyüklüğünü "Göreceli yakın bir zamanda" küçültmeye başlayacağını duyurduğunu ve gösterge faizi değiştirmediğini hatırlatan Memiş, Fed kararından sonra dolar/TL'de sert düşüşler, altın fiyatlarında ise yükselişler yaşandığını ancak 3,5250 seviyesine gerileyen dolar/TL'nin altının gram fiyatındaki yükselişi frenlediğini bildirdi.

Memiş, bugün altının ons fiyatının 1.255-1.265 dolar aralığında işlemler gerçekleştirmesini beklediklerini ifade ederek, altının gram fiyatında ise 142,3 liranın destek, 143,8 liranın ise destek olduğunu söyledi.

BİZE ULAŞIN