Sur Yapı’dan 180 bin liraya dükkân

Sur Yapı’dan 180 bin liraya dükkân
Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, 17 farklı projesindeki ticari alanları satışa sundu. Anadolu Yakası'nda Sancaktepe'de Muhit ve Lavender, Koşuyolu'nda Excellence, Ümraniye'de Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Maltepe'de Yeşilmavi, Sultanbeyli'de Gölbahçe Evleri, İlkbahar ve İdilia, Çekmeköy'de Tilia, Avrupa Yakası'nda ise Topkapı Evleri, Kağıthane'de Tempo City, Ispartakule'de Bahçeyaka, Eyüp'te Axis İstanbul Ofis, Güneşli'de Corridor ve Mirage, Sultangazi'de Vitrin projelerindeki ticari alanların kampanyalı fiyatlarıyla çeşitli fırsatlar sağlayacağı belirtildi. 17 farklı projede bulunan toplam 321 adet ticari alanın büyüklükleri 11 metrekare ile 2.520 metrekare arasında değişiyor.
Ticari alanların fiyatları ise KDV dahil 180 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projelerin farklı kampanya ve ödeme seçenekleri de bulunuyor.

60 AYA SIFIR FAİZ
Sur Yapı'nın 12 farklı lokasyonunda yer alan 17 projesinin her birinin gelişimini sürdüren ve kazandıran bölgelerde yer aldığına dikkat çekildi. Sadece proje sakinleri değil tüm bölge halkı tarafından kullanılacak biçimde tasarlanan ticari alanların, bu özellikleriyle yoğun bir trafiğe sahip olacağı kaydedildi.
BİZE ULAŞIN