11 projesiyle Dubai’ye çıkarma yaptı

Cityscape Global’e 11 projesiyle katılan Artaş İnşaat, 1.2 milyar lira yatırım değerine sahip Avrupa Konutları Yamanevler projesinin de lansmanını yaptı

11 projesiyle Dubai’ye çıkarma yaptı
Artaş İnşaat, dünyanın en büyük gayrimenkul fuarları arasında yer alan Dubai Cityscape'ye bu yıl 11 projesiyle katıldı. 1.2 milyar lira yatırım değerine sahip Avrupa Konutları Yamanevler projesinin de lansmanını Dubai'de yapan firma, fuarda körfezli yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Artaş İnşaat, lansmanını gerçekleştirdiği Avrupa Konutları Yamanevler projesine ek olarak; satışı devam eden Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Residence & Office Ataköy, Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Atakent 4 ile ortak girişimlerle geliştirilen Vadistanbul ve Tema İstanbul'un da fuarda tanıtımını yaptı. Yakın dönemde hayata geçireceği projelerinden Avrupa Konutları Arıcılar, Avrupa Konutları Atakent 4 B ve Vadipark Seyrantepe'nin de ön tanıtımını yapan Artaş İnşaat, toplam 11 projesiyle standında yabancı yatırımcıları karşıladı.

Körfezin ilgisi büyük
Avrupa Konutları Yamanevler projesinin lansmanını Dubai'de gerçekleştiren Artaş İnşaat, projede yer alan 11 blokta 1.672 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari üniteyi tanıttı. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, fuarda bir yandan projelerini tanıtırken, bir yandan da Artaş İnşaat'a gelen blok satış ve ortaklık teklifleriyle karşılaştıklarını söyledi. Çetinsaya, "Blok satış yapmayı hiçbir zaman düşünmüyoruz. Ama ortaklıklar olabilir. Birkaç grup yatırım anlamında ortak proje için teklifler getirdi" dedi. Çetinsaya, Körfez bölgesinin Türkiye'deki projelere ilgisinin devam ettiğini vurgulayarak, firma olarak fuarda Türkiye'nin potansiyeline de dikkat çektiklerini dile getirdi.

Fiyatlar 484 bin liradan başlıyor
Avrupa Konutları Yamanevler, İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Ümraniye'de yükseliyor. 484 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı bulan projede yüzde 1 KDV avantajına ek olarak cazip ödeme alternatifleriyle alıcı buluyor. 1.2 milyar liralık yatırımla bölgede önemli bir konut arzını hayata geçiren firma ayrıca, 2 ofis bloğu ve 38 ticari ünitesiyle bölgeye bir de ticari merkez kazandırmayı amaçlıyor.
BİZE ULAŞIN