Ermenegildo Zegna ‘Defining Moments’da Robert De Niro ve Benjamin Millepied yer aldı

Ermenegildo Zegna “Defining Moments” kampanyasında Robert De Niro ve Fransız koreograf ve dansçı Benjamin Millepied'in yer aldığı ikinci bölümü duyurdu

Ermenegildo Zegna ‘Defining Moments’da Robert De Niro ve Benjamin Millepied yer aldı

Zamanımızın en büyük aktörlerinden biri olarak kabul edilen Robert De Niro'yu tanıtmaya gerek yok. Öte yandan, Benjamin Millepied ise hayatının büyük bölümünü Hollywood'un yakın ilgisinden uzakta geçirmiş. Dünyanın en prestijli balelerinden bazılarında dans ettiği başarılı bir dans kariyerinin ardından, LA Dance Project'i kurdu ve Paris Opera Balesi'nde de Dans Direktör'lüğü yaptı. Millepied ayrıca Siyah Kuğu (The Black Swan) filmindeki koreografisiyle de büyük beğeni kazandı. Ayrıca filmde de önemli bir rolü ile Natalie Portman'ın kuğusunun karşısındaki Prensi oynadı.

İlk Defining Moments kampanyasında rol alan McCaul Lombardi gibi, Millepied ve De Niro, yaşı ve geleneği aşan bir yakınlığa sahip. Farklı nesilleri temsil etseler de, ikisinin de ortak yönleri New York'a olan sevgileri, zarafete olan doğal eğilimleri ve karakterlerine hakim olan içsel güçleri.

Hiç uyumayan şehirde, Ermenegildo Sanat Direktörü Alessandro Sartori ile yönetmen Francesco, De Niro ve Millepied ile bir diyalog başlattı. İki sanatçı tutkularını, değerlerini ve şu anda kariyerlerinde dönem noktası olarak görülen anları paylaşıyor.

De Niro ve Millepied hayat, sanatsal ifadeler ve özel dönüm noktaları hakkında içten bir sohbete dalıyor. De Niro özgürlük ve hayallerin gerçekleştiği ve başka hiçbir şehre benzemeyen New York'a olan sevgisini anlatıyor. Millepied doğal olarak katılıyor. New York, hayallerinin peşinden giden Millepied'i hala zengin kültürü ve canlı fırsatlar sunmasıyla şaşırtıyor. Çeşitli fikirlerin ve deneyimlerin ufkumuzu genişleten etkileşimiyle, De Niro ve Millepied kendi alanlarındaki talepleri ele alıyor, aralarındaki bariz farklılıkları ve yaratıcı doğaçlamanın gücünü konuşuyor.

İlk kez İlkbahar - Yaz 2017 sezonunda sunulan Dönüm Noktası kampanyasında Sonbahar - 2017 bölümü ilk kampanyanın bütün kanalları kapsayan inisiyatifinin evrimini temsil ediyor. Ermenegildo Zegna'nın marka ifadesi yoluyla benzersiz hale getirdiği duyguyu ve toplumu merkeze alan ifadesini yansıtıyor.

Global kampanyanın ikinci aşamasıyla birlikte, zegna.com'daki Defining Moments platformu farklı yaşlardan, kültürel geçmişlerden, dünyanın farklı yerlerinden başarılı bireylerin sohbetlerini içerecek.

BİZE ULAŞIN