Türk Telekom 4 milyon şarkıyı interneti tüketmeden dinletecek

Türk Telekom 4 milyon şarkıyı interneti tüketmeden dinletecek
Türk Telekom, yenilenen ve teknolojik altyapısı geliştirilen dijital müzik platformu Muud ile müzikseverlere "moduna göre özgürce müzik" deneyimi sunuyor. Muud'un arşivinde 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkı bulunuyor.
Akıllı müzik platformu, çevrimdışı müzik dinleme imkânının yanı sıra Muud uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılara, ücretsiz üye olduklarında, bir ay boyunca istedikleri 1000 yerli şarkıyı reklamsız dinleme hakkı da sunuyor. Muud kullanan Türk Telekom mobil aboneleri ise milyonlarca şarkıyı diledikleri yerde internet paketlerinden harcamadan sınırsız ve özgürce dinleyebilecek. Muud'da ilk ay Premium abonelik hizmeti ücretsiz olarak sunulacak. Tüm müzikseverlerin aboneliğine açık olan Muud'da sınırsız ve özgürce müzik dinlemenin aylık bedeli 4.99 TL olacak.
Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, "En önemli özelliği reklamsız özgürce müzik dinletmesi. İster ücretsiz ister aylık abonelikle olsun Muud kullananlar reklamsız şarkıları dinleyebilecek" dedi.
BİZE ULAŞIN