3. İstanbul projesinde rezidanslar satışa çıktı

3. İstanbul projesinde rezidanslar satışa çıktı
Al Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı'nın Başakşehir Belediyesi işbirliği ile hayata geçirdiği 3. İstanbul Başakşehir projesinde Grand Rezidans etabında satışlar başladı. Lansmana özel yüzde 5 ilave indirimle satışa sunulan yeni etapta 140 adet rezidansın fiyatları 299 bin lira ile 773 bin lira arasında arasında değişiyor. Projenin toplam ciro beklentisi ise 1 milyar 42 milyon lira.

BÖLGENİN EN BÜYÜĞÜ
Yaklaşık 330 bin metrekarelik büyüklüğü ile 'Başakşehir'in en büyük projesi' unvanını taşıyan 3. İstanbul'da üç konut etabı, rezidansı, home office blokları, cadde mağazaları ve çarşısı ile karma bir yapıya sahip. Projede bulunan 1.252 daire sayısı, rezidans ve home office bloklarında bulunan konutlarla birlikte toplamda 1.500'e çıkıyor. Projede ayrıca 107 adet cadde mağazası ve 102 adet de çarşı dükkanı bulunuyor. Yeni etabın satışa açıldığı toplantıda konuşan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve 3. İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Akbal, 3. İstanbul Grand Rezidans'ı 2019 sonunda teslim etmeyi hedeflediklerini belirterek, projede yeni ödeme modellerini de hayata geçirdiklerini söyledi. Özellikle İstanbul'un yeni bir gelişim hattı olarak Başakşehir'e dikkat çeken Akbal, "Bölge yeni havaalanına yakınlığıyla öne çıkıyor. Havaalanında 100 bin kişinin istihdam edilmesi beklenirken, tüm bunlar için 3. İstanbul önemli bir proje olarak görülüyor. Ayrıca kamu-özel yatırım olan şehir hastanesine yakınlığı da projeye değer katıyor. Başakşehir tüm bu yatırımlarla, örnek şehircilik anlayışıyla bölgesinde yıldızı her geçen gün daha fazla parlıyor" diye konuştu.

60 AY 0 FAİZ
Seha Yapı ve 3. İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık da 'Grand Rezidans'ın satışına başlarken, lansmana özel yüzde 5 ek indirim sunduklarını dile getirdi. Saylık, "Kredi kullanmak istemeyen müşterilerimiz için ise 60 ay sıfır faiz kampanyamız sürüyor" dedi.
BİZE ULAŞIN