Sinpaş’tan 330 milyonluk ‘orman’

Sinpaş GYO, Ümraniye Şile Yolu üzerinde 330 milyon TL’lik Gökorman projesi için kolları sıvadı. Lansmana özel fiyatla satışa çıkan projede dairelerin peşin fiyatları 322 bin liradan başlıyor

Sinpaş’tan 330 milyonluk ‘orman’
Sinpaş GYO'nun Anadolu Yakası'ndaki 18'inci projesi Gökorman lanmana özel fiyatlarla satışa çıktı. Ümraniye'de 330 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçen projede dairelerin metrekare fiyatları 6 bin ile 8 bin lira arasında değişiyor. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Gökorman projesinde lansmana özel olarak yüzde 10 indirim sunduklarını, peşin alımlar da artı yüzde 20 indirim uyguladıklarını dile getirdi. Gacemer yüzde 10+ yüzde 20 indirimle de, metrekare birim fiyatlarının 4 bin 800 TL ile 6 bin TL arasında değiştiğindi söyledi. Projede yer alan konutların büyüklüklerinin 48 ile 204 metrekare arasında değiştiğini aktaran Gacemer, Gökorman'da yer alan ev tiplerinin yüzde 70'inin 100 metrekare üzeri dairelerden oluştuğunu ifade etti. Projede daire fiyatları ise 359 bin ile 1 milyon 850 bin TL arasında değişiyor. Tamamı peşin alımlarda da daireler 322 bin TL ile 1 milyon 665 bin TL fiyat aralığında satışa sunuluyor.

200 AĞAÇ VAR
Gökorman, Şile Yolu üzerinde toplam 11 bin 200 metrekare arsa üzerinde yükselecek. Seba Gacemer, 33 ve 27 katlı 2 kuleden oluşan projenin cephesinde taşıdığı 200 ağaç ve 2 binden fazla peyzaj bitkisiyle yılda 4 tona yakın karbonu oksijene dönüştüreceğini söyledi. Projede, kişiye özel şeffaf odalar tasarladıklarını anlatan Gacemer, "Gökorman'da ısıtma sistemine sahip, camla kaplı 'Şeffaf Odalar'da manzaranın ve güzelliklerin tadı dört mevsim yaşanacak" dedi.

1 MİLYAR LİRALIK PROJE GELİYOR
Sinpaş GYO olarak bu yıl 1 milyar lira değerinde proje hayata geçirmeyi kendilerine hedef koyduklarını belirten Seba Gacemer, önümüzdeki aylarda da lansman devam edeceklerini söyledi. Gayrimenkul sertifikasının şirket olarak planlarına dahil olduğunu belirten Gacemer, "Sertifikanın önünü açtı. Biz bunu kullanabiliriz fakat daha projelere başlarken müşterilerimiz geliyor ve bizden hemen konut almak istiyor. Bu nedenle kullanmak için vaktimiz olmuyor" dedi.
BİZE ULAŞIN