Sur Yapı’dan 200 milyonluk yatırım

Sur Yapı Ümraniye’de 200 milyon liralık yatırım yapmak için kolları sıvadı. Toplam 13 dönüm arazi üzerinde inşa edilen Şehir Konakları’nda 208 konut yer alıyor

Sur Yapı’dan 200 milyonluk yatırım
Sur Yapı'nın Ümraniye'de hayata geçireceği Şehir Konakları projesinde inşa çalışmaları tam gaz devam ediyor. 200 milyon liralık yatırım değerine sahip proje 13 dönüm arazi üzerinde yer alıyor. 2 adet 5 katlı bahçe konakları, 9 katlı 3 blok şeklinde teras konakları ve 14 katlı rezidans blokundan oluşan konut projesinde aralarında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçe dublekslerinden oluşan 208 adet daire bulunuyor.

METROYA 600 METRE MESAFEDE
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, projeyle ilgili şu bilgileri verdi: "Ümraniye'de 2012 yılında inşa ettiğimiz Metrogarden konut projesini 15 ay gibi kısa bir sürede satarak son derece memnun edici bir sonuca ulaşmıştık. 2014 Eylül ayında da modern bir mimariyle hizmete açtığımız, 8 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırladığımız Metrogarden AVM ile de bölgeye değer kattık. Yeni inşa etmeye başladığımız konut projesi Şehir Konakları ile de bölgeye yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz. Projemiz, Metrogarden AVM'ye ve metro hattına adım mesafesinde... Şehir Konakları projemize yakın konumda, 55 bin metrekare kapalı alana sahip, 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi de yakın zamanda hizmete girdi. Ayrıca Şehir Konakları projemizin yakın konumda pek çok özel eğitim kurumu ve devlet okulu da yer alıyor."
BİZE ULAŞIN