E.C.A.’dan akıllı kombi

E.C.A., yeni akıllı kombisi Proteus Premix’i kullanıcılarına sundu. Proteus Premix kombi, doğalgaz tüketiminde % 30’a kadar tasarruf sağlıyor

E.C.A.’dan akıllı kombi
30 yılı aşkın süredir ısıtma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., yeni tam yoğuşmalı premiks kombisi Proteus Premix'i müşterilerine sundu. E.C.A. Akıllı Oda Termostatı aracılığıyla Proteus Premix kombi, tüketicilere evin sıcaklığını izleyebilme ve kombinin ne zaman ve ne kadar çalıştığını öğrenebilme imkanı sağlıyor. Oldukça sessiz çalışma özelliğine sahip Proteus Premix kombi, cep telefonundan kumanda edilebildiği gibi tüketici tercihlerine göre Eco ve Comfort modlarıyla çalıştırılabiliyor. Enerji yönetmeliği dikkate alınarak üretilen Proteus Premix kombi, kullanım suyunda feed forward ve türbin sistemiyle sabit sıcaklıkta su alma imkanı, paslanmaz çelik brülör ile yüksek yanma verimi, düşük atık gaz emisyonu ve 3 kademeli sürkülasyon pompasıyla daha az enerji tüketimi sağlıyor. Detaylı parametre menüsüne sahip E.C.A. Proteus Premix kombi, bakım hatırlatıcı moduyla periyodik bakım dönemlerini kullanıcılarına bildiriyor.

17 FARKLI EMNİYET SİSTEMİ
Hiçbir ilave ekipmana ihtiyaç duyulmadan konsantrik baca tipleriyle yatay ve dikey kullanımlara uygun şekilde tasarlanan Proteus Premix kombi, bu kapsamda yatayda 10 metreye kadar, dikeyde 20 metreye kadar uygulamaların yapılabilmesine imkân sağlıyor. Düşük emisyon oranlarına sahip Proteus Premix, 17 farklı üstün emniyet sistemiyle de güvenlik sistemini artırıyor. Ürün için E.C.A. kombilerde ve yetkili satış noktalarında, 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerli Yapı Kredi World karta özel kampanya ile peşin fiyatına 12 taksit imkânı sunuluyor.
BİZE ULAŞIN