İki ürün görücüye çıkıyor

Anadolu Motor iki yeni ürünüyle Bursa Tarım Fuarı’nda çiftçilerle buluşacak. Firmanın en iddialı olduğu traktör Landini Globe Şekerpınar’daki fabrikada üretilecek

İki ürün görücüye çıkıyor
Anadolu Grubu şirketlerinden Anadolu Motor, iki yeni ürününü Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda ilk defa çiftçilerle buluşturacak. Firma, halen distribütörlüğünü yaptığı Landini traktörlerinin üreticisi Argo Tractors ile aldığı yatırım ortaklığı kararı sonrasında üretime başlayacağı Landini Globe serisinin tanıtımını bugün Uluslararası Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda gerçekleştirecek. 50 - 75 HP 3 silindire sahip, Türkiye toprak şartları için kullanımda en verimli, 4 modelden oluşan yeni Landini Globe serisi dünyada sadece Anadolu Motor'un Şekerpınar'daki tesislerinde üretilecek. Anadolu Motor, üreteceği bu yeni modellerin yanı sıra, halihazırda ürün portföyünde bulunan Powerfarm, 5H, Rex serilerini de 2018 yılının ikinci yarısından itibaren yerlileştirmeyi hedefliyor. Bununla birlikte diğer Landini modellerinin de ithalatına devam edecek. Anadolu Motor Türkiye'de üreteceği modelleri iç pazarda satmanın yanı sıra ihracatını da gerçekleştirecek.

ZAMAN VE EMEKTEN TASARRUF
Anadolu Motor'un fuarda lansmanını gerçekleştireceği bir diğer ürünü, patenti kendine ait olan Antrac Smart çapa makinesi ise sahip olduğu otomatik şanzımanı ile çapa makineleri arasında bir ilk olma özelliği taşıyor. Anadolu Motor'un Ar-Ge ekibi tarafından tasarlanan ve geliştirilen Antrac Smart, sahip olduğu otomatik vites sayesinde çapa yaparken vites değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırıyor, kendi vitesini toprak şartlarına göre ayarlayabiliyor. Ürün kolay kullanımı sayesinde hem zaman hem emek tasarrufu sağlıyor.
BİZE ULAŞIN