Özel Hayat’tan Bursa’ya yeni hastane

Uzun yıllar sağlık sektörünün her kanadında Bursalılara hizmet veren Özel Hayat Hastanesi, Bursa’ya 150 yataklı yeni bir hastane daha kazandırıyor. Hastanenin yıl sonunda açılması planlanıyor

Özel Hayat’tan Bursa’ya yeni hastane
"Yeni Hayat" sloganı ile sağlık alanında hizmet vermeye devam eden Özel Hayat Hastanesi, Bursa'da faaliyet gösteren hastane, diş polikliniği, göz kliniği ve tıp merkezlerinin yanına 60'ı yoğun bakım olmak üzere toplam 150 yataklı yeni bir hastane daha kazandırıyor. Ankara Caddesi üzerinde 2016 yılında temeli atılan ve inşaatı devam eden yeni hastane, 20 bin metrekarelik bir alanda 4 bin metrekarelik otoparkı ve ulaşım kolaylığı ile Bursa ve çevre illere hizmet verecek.

5 YILDIZLI KONFOR
Sağlık sektöründe 40 yılı geride bırakan Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Özkul, yeni hastane binası inşaatının hızla devam ettiğini ve hastanenin yıl sonunda tamamlanarak hizmete gireceğini belirterek, "Bursa'ya ve ülkemize yatırım yapmaya devam edeceğiz" dedi. Dr. Özkul, gelişen sağlık sektörünün tıbbi ve teknolojik yeniliklerin yanı sıra turizm hizmetleri alanında da kendini geliştirdiğini hatırlatarak Bursa'ya çok güzel hizmetler verecek olan, 5 yıldızlı otel konforunda hizmet sunacağımız yeni hastanemizde 2017 yılı sonunda hizmet vermeyi hedefliyoruz" dedi.

TERMAL HİZMET
Dr. Özkul, yeni hastanenin acil merkezi, travma merkezi ve yoğun bakım ünitelerinin yanı sıra akıllı bina teknolojisi ile inşa edildiğini ifade ederek, "Hastanemiz Bursa'nın merkezinde yoğun bakım üniteleri ve termal turizmi özelliği ile de ön planda olacak. Bursa Termal A.Ş. tarafından sıcak su ve kaplıca suyu üretilerek abonelik şeklinde otellere ve hastanelere verilebilmesi söz konusu. Yeni binamızı kurduğumuz alanda sıcak su ve termal su dağıtım şebekesinin önünden geçmesinden dolayı termal su alabilme imkanımız da olacaktır. Böylelikle hastanemiz termal özelliklere sahip bir hizmet verebilecek, termal sağlık turizmine de önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN