Sezonun en iyisi yine İpeker oldu

Tekstil sektörünün vizyoner şirketlerinden biri olan İpeker Tekstil’in ürünleri, uluslararası alanda yapılan değerlendirmede 7’nci kez “En iyi” seçildi

Sezonun en iyisi yine İpeker oldu
Uluslararası moda piyasasına yön veren Collezioni Trends'in jürisi, İpeker'i yine sezonun en iyisi seçti. İpeker bu son başarısıyla birlikte son 7 sezon üst üste "Best Of" seçildi. Collezioni Trends tarafından gerçekleştirilen değerlendirmelerde İpeker'in, sezon trendlerine yön veren vizyonel desenlerinin, inovatif kumaşlar üzerine yorumlanması jüriler tarafından büyük ilgi ve takdir gördü. İpeker'in modelleri, juri tarafından yine 'Sezonun En İyisi' olarak değerlendirildi.

V-LABEL VEGAN ÜNVANI
Bu büyük başarının güçlü designer ekiblerinden ve esnek üretim kabiliyetleri ile gerçekleştirdiğini belirten İpeker Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İhsan İpeker, "Münich Fabric Start ve Premiere Vision Paris fuarlarında lansmanını gerçekleştirdiğimiz Vegan Tekstil Prosesleri ile üretim prosesinde yatırımlar ve geliştirilen yöntemler ile Sıfır Protein Politikamız büyük ilgi gördü. Dünyanın ilk V-Label Vegan kumaş üretici unvanını aldık. Sürdürülebilirliğin çevresel boyutuna verdiği önem, müşterilerimiz tarafından da hassasiyetle karşılandı. Çağdaş konsepti yansıtan Vegan Tekstil Prosesleri, modanın doğada hiçbir canlıya zarar vermeden ve yaşam haklarına saygı göstererek gerçekleştirebileceğini kanıtlamış oldu. Türk Tekstilinin gerçekleştirmiş olduğu bir ilk olarak dünyada lansmanı yapılmış oldu" dedi.
BİZE ULAŞIN