BOTAŞ 112 işçi personel alımı başvuruları başladı! BOTAŞ personel alımı ilanına nasıl başvuru yapılacak?

BOTAŞ personel alımı başvurusu için müracaatler başladı. BOTAŞ personel alımı ile Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde 112 personel alımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. BOTAŞ personel alımı ne zaman? BOTAŞ başvurusu nasıl yapılır?

BOTAŞ 112 işçi personel alımı başvuruları başladı! BOTAŞ personel alımı ilanına nasıl başvuru yapılacak?

BOTAŞ personel alımı için başvurular 12 Ekim'de başlıyor. BOTAŞ başvurusu nasıl yapılır? Bugün başlayacak olan BOTAŞ personel alımı için adayların nasıl bir yol izleyecekleri ise merak konusu. BOTAŞ başvurusu yapmak isteyen adaylar için bugün ilk gün. BOTAŞ başvuruları 21 Ekim tarihine kadar sürecek.

BOTAŞ PERSONEL BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

BOTAŞ PERSONEL BAŞVURU ŞARTLARI

BOTAŞ personel alımı başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde 112 personel alımı ile gerçekleşecek. BOTAŞ personel alımı en çok Mühendislik alanları, İBF, diyetisyenlik bölümlerinden mezun olanları kapsayacak. Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü alım yapacağı kadrolar için adaylardan, En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak, En az Endüstri Meslek Lisesi Mezunu olmak üzere Önlisans ve Lisans Mezunu olmak ve ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekiyor.

BİZE ULAŞIN