60 ay faizi sıfırladı

Bağdat Caddesi’nde hayata geçirilen Park Residence Cadde projesinde teslime hazır konutlar için yeni bir kampanya başladı. 44 katlı 4 bloktan oluşan projede 60 ay yüzde 0 faizli satış yapılıyor

60 ay faizi sıfırladı
Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat'ın sahibi olduğu Park Residences Cadde'de daire satışları devam ediyor. 44 katlı 4 bloktan oluşan proje, geniş yaşam alanları ve manzarasının yanında kişiye özel ödeme imkânları ile de dikkat çekiyor. Birleşik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni "2023 yılına kadar toplam 60 ay vade ile satışa sunulan dairelere kampanya süresince sabit TL fiyatları ve yüzde 0 faiz ile sahip olabiliyorsunuz. Üstelik banka ile uğraşmadan. Hemen taşınabileceğiniz projede otururken ödeme ayrıcalığı da var. Park Residences Cadde, bölgesinde hiçbir projede olmayan 20 dönümlük dev bir yeşil alan ile yatırımcılar için de büyük bir prim imkânı sunuyor" dedi. Çepni, "Yeni oluşan bölgelerin aksine Bağdat Caddesi gibi değerli bir lokasyonda bulunan proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, yeni metro hatları ve Avrasya Tüneli gibi dev ulaşım projeleriyle beraber değerine değer katıyor" şeklinde konuştu.

DENİZ MANZARALI DAİRELER
Projedeki dairelerin manzarasıyla da öne çıktığını belirten Güngör Çepni "Park Residences Cadde, eşsiz manzarasıyla Yeşilköy'den tarihi yarımadaya kadar tüm İstanbul'u en geniş şekilde göreceğiniz biçimde ayağınıza getiriyor. Bağdat Caddesi'nin kalbinde yer alan Park Residences Cadde, bulunduğu lokasyon gereği İstanbul'un her bölgesine yarım saatlik deniz ulaşımı mesafesinde yer alıyor. Bağdat Caddesi'ndeki en seçkin restoranlar, kafeler ve butikler Park Residences Cadde ile hemen yanıbaşınızda. Ayrıca İstanbul'un gözde marinalarından Kalamış Marina'nın da projenin hemen yanında yer alması, Park Residences Cadde'ye ayrı bir önem katıyor" diye konuştu.

DEV SOSYAL TESİS
Park Residences Cadde projesinde 102'den 690 metrekareye kadar değişik yaşam tarzlarına hitap eden rezidansların yer aldığını belirten Güngör Çepni, "İki çeşit 1+1, 2+1, iki çeşit 3+1, 4+1 ve penthouse seçenekleri yer alıyor. Projede fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru bulunuyor" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN