Sahilin en uygunu Pruva 34

Ataköy sahil hattında inşa edilen Pruva 34’te metrekare fiyatlarının 4 bin dolardan başladığını söyleyen Doğa Şehircilik Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ayvacı, konut fiyatlarının bölgede hayata geçirilen projelerden daha uygun olduğunu belirtti

Sahilin en uygunu Pruva 34
Doğa Grubu şirketlerinden Doğa Madencilik tarafından İstanbul Bakırköy sahil yolunda hayata geçirilen Pruva 34 projesinde satışlar devam ediyor. 60 ay sıfır faiz imkânı sunulan projede ev teslimleri Haziran 2018'de yapılacak. Proje için 300 milyon dolara yakın yatırım yaptıklarını belirten Doğa Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Ayvacı, projenin 62 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçtiğini söyledi. Dairelerin metrekare fiyatlarının 4 bin dolardan başladığını belirten Ayvacı, bölgenin en ucuz konutlarını sattıklarını söyledi.
Ayvacı, proje hakkında şunları anlattı: "Pruva 34, 7 rezidans, 2 otel ve 1 apart otel olmak üzere toplam 10 bloktan meydana geliyor. 16 ve 17 katlı 7 blokta toplam 239 adet daire bulunuyor. Tümü deniz manzarasına hakim geniş teraslı rezidans bloklarında her katta 2 daire yer alıyor. Dairelerin birbiri ile tek komşu duvarının mutfak olması da müstakil yaşam konforu sağlıyor."

EVLER KONUT TAPULU
Ayvacı, bölgede turizm imarı alarak apart tapusu verildiğine dikkat çekerek, Pruva 34'te konut tapusu verdiklerini dile getirdi. Ayvacı, "Turizm tapusu da sorun değil ancak bir kanunun değişmesiyle her şey değişebilir. Biz o yüzden bunu tercih etmedik. Haziranda teslim edilecek konutlar için konut tapumuzu hemen veriyoruz" dedi. Doğa Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Ayvacı ise, otel blokunun bir tanesini Hilton'a sattıklarını diğeri ile ilgili de görüşmelerin devam ettiğini söyledi.

1 MİLYON 292 BİN TL'YE 1+1 KONUT
Projenin 'Pruva Aparts' bloğunda 1+1 ve 2+1 toplamda 168 home- ofis mevcut. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 1 milyon 292 bin liradan başlıyor. Pruva 34'te üst kat daireler dubleks, zemin kat daireler ise bahçe teraslı olarak tasarlanırken, tüm dairelere tapu tahsisli 10 metrekare depo alanı da veriliyor.
BİZE ULAŞIN