Daireyi alan istediği gibi ödüyor

DKY İnşaat ve Metropolist ortaklığıyla Tuzla’da hayata geçirilen Lokum Evleri’nde müşteriler istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını anlık olarak oluşturabiliyor

Daireyi alan istediği gibi ödüyor
DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığıyla, Tuzla'da yükselen Lokum Evler'de teslimler Haziran 2017'de başladı. Projedeki daireler satışına başlandığı tarihten itibaren yüzde 90 prim yaptı. Doğa ile iç içe yükselen, mahalle kültürünü yaşatan ve aile hayatına uygun daireleriyle ev sahiplerinin beğenisini kazanan Lokum Evler, 15 ila 19 katlı 7 blokta 742 adet konut ve 8 ticari alandan oluşuyor. Optimum kullanım alanlarıyla 65 ila 154 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 2+1,5, 3+1 ve 3+1,5 konut tiplerinin yer aldığı projede, yeni bir yaşama adım atmak isteyenler için 2+1,5 ve 3+1.5 dairelerin satışına devam ediliyor.

İstediğin gibi öde seçeneği
Lokum Evler, 2+1.5 ve 3+1.5 daireler için "Ekopratik" ödeme sistemini ile şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği yeni bir ödeme sistemi sunuyor. Bu sisteme göre Lokum Evler müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını anlık olarak oluşturabiliyor. 325 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışına devam edilen Lokum Evler, ekopratik ile "fiyatı ekonomik ödemesi pratik" bir ödeme dönemi başlıyor. DKY, ekopratik ödeme sistemine ek olarak 120 ay vade, 0.99 vade farkı ile ev sahibi olma avantajı sunuyor.

Sabiha Gökçen'e 6 dakika
Aile hayatına yönelik planlanan Lokum Evler, çocuk oyun alanları, doğa ile bütünleşen yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve seyir teraslarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Projeye komşu koruluk alanla bütünleşen 28 bin metrekarelik peyzajıyla Lokum Evler sakin ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor. Tuzla'nın Sabiha Gökçen Havalimanı'na komşu en gözde yaşam merkezi Aydınlı'da yer alan Lokum Tuzla sahiline 8, Sabiha Gökçen'e 6, alışveriş merkezlerine 14, üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede.
BİZE ULAŞIN