AND’den Kartal’a mahalle konsepti

And Gayrimenkul Kartal’da hayata geçirdiği AND Pastel’i mahalle konseptiyle inşa ediyor. 1.250 konuttan oluşan projede teslimler 2018’de yapılacak.

AND’den Kartal’a mahalle konsepti

Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, ilk konut projesi AND Pastel ile İstanbul Kartal'da yeni nesil bir mahalle inşa ediyor. Teslimleri Haziran 2018'de başlayacak olan ve son etabı da satışa açılan projede "Önce Yaşamaya Sonra Ödemeye Başla" kampanyası da devam ediyor. Projenin kredi ödemeleri ise Ocak 2019'a ertelenebiliyor. Yaşam başladıktan sonra ödeme yapabilme imkanı sunan AND Pastel'de aynı zamanda yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor. Ev sahibi olma hayallerini ertelemek istemeyenler için aynı zamanda 100'den fazla ödeme seçeneği de mevcut. Şimdiden yüzde 50'den fazlası satılan projede 60 ay vade kredi kullanımına yüzde 0 faiz avantajı da devam ediyor. İstanbul'un ana ulaşım akslarından E-5'in hemen yanında yer alan AND Pastel, 7 blok ve 1.250 konuttan oluşuyor. Kartal bölgesinin en büyük projelerinden biri olan AND Pastel, orta ölçekli bir mahalle büyüklüğünde. HPP Architects tarafından tasarlanan proje 'Yeni Nesil Mahalle' konseptiyle tasarlanan projenin yüzde 70'i peyzaj alanından oluşuyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Doğal toprak projede büyük ve yetişkin ağaçların yer alabilmesine olanak sağlıyor.

KOMŞUKÖY'LÜ YAPIYOR

Türkiye'de ilk defa yapılan bir işbirliği ile AND Gayrimenkul, Komşuköy'deki AND Pastel tarlalarında yetişen ürünler ev sahipleriyle buluşuyor. Şimdiden her ay ev sahiplerine gönderimine başlanan Komşuköy'ün doğal ürünleri proje tesliminden sonra da ev sahiplerine her ay gönderilmeye devam edecek.

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "AND Pastel'in çalışmalarına başlamadan önce 11 farklı araştırma yaptık. İTÜ ve Akademetre ile çocukları merkeze alan, değişen kuşak ihtiyaçlarını analiz etmeye yönelen araştırmalar da gerçekleştirdik. Bu araştırma çıktılarını baz alarak AND Pastel'i 'Çocuk Dostu Proje'olarak tasarladık" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN