Gayrimenkulde devler buluştu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle gayrimenkul sektörünün devlerini buluşturan RE360 etkinliği dün başladı. Bugün devam edecek organizasyona 500’ü aşkın üst düzey yönetici katıldı

Gayrimenkulde devler buluştu

Sabah gazetesinin medya sponsoru olduğu 'Gayrimenkulün Büyük Buluşması-RE360' dün başladı. Four Seasons Hotel İstanbul Bosphorus'ta gerçekleştirilen RE360'a 500'ü aşkın üst düzey yönetici katıldı. Organizasyon Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Emlak Konut ve TOKİ'nin yanı sıra çok sayıda kamu kuruluşu tarafından desteklenirken, özel sektör, ulusal ve uluslararası mesleki toplum kuruluşlarının da desteğini aldı.

SEKTÖRÜN ÖNÜNÜ AÇACAK

Organizasyona Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş ve Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer ev sahipliği yaptı. Avi RE360'a özel sektör ve kamunun verdiği tam destek için teşekkür eden Alkaş, "Yakın bir zamanda uluslararası platforma taşınacak bu büyük buluşmanın hem tüketici hem de sektör için ortak fayda sağlayacağına ve yeni işbirliklerinin önünü açacağına inancımız tamdır" dedi. Gayrimenkul sektörünün temsilcilerini bir araya getirerek ortak akıl oluşturmayı amaçladıklarını belirten Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer ise, "Amacımız sektörün paydaşlarıyla gayrimenkulü daha da ileriye taşımak, vizyon geliştirmek, dünya trendlerinden haberdar olmak ve sektördeki bütün resmi görebilmek" diye konuştu.

KOLAY ULAŞIM İSTENİYOR

Konda Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır gayrimenkul sektörü ile toplum arasındaki ilişkiyi değerlendirdi. Ağırdır'ın verdiği bilgilere göre, tüketicinin en çok aradığı özellik yüzde 45 ile kolay ulaşım oldu.

BİZE ULAŞIN