EKŞ Ekşioğlu’ndan Kepez’e iki proje

EKŞ Ekşioğlu’ndan Kepez’e iki proje
EKŞ Ekşioğlu, Antalya/ Kepez'de şehir içerisindeki yerleşime açık en yüksek tepe noktası olan Masa Dağı bölgesinde iki farklı projeye başladı. Gold Residence Masa 1 ve Gold Residence Masa 2 olarak adlandırılan projelerde toplam 144 ev bulunuyor. 96-310 metrekareye kadar değişen büyüklüklere sahip 16 farklı tipte ev seçeneklerinin yer aldığı projede evler 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1, 4.5+1 ve 5.5+1 dubleks olarak satışa sunuluyor.
Yapımına başlanacak Antalya Şehir Hastanesi'ne 2 kilometre mesafesi bulunan Gold Residence Masa projesi, yine yapılması planlanan şehirler arası otoyolu bağlantısına yakın mesafede bulunuyor. Antalya Uluslararası Havaalanı'na yalnızca 18 dakikada ulaşılan bölgenin şehir merkezine uzaklığı ise 7 kilometre. Kısa süre önce Lara ve Kundu projelerine özel olarak yüzde 30 peşinat, 60 aya varan vade seçenekleri, yılda bir defa ara ödeme ve 0 faiz imkanı sunduğu firma bünyesinde senetli satış kampanyasını Gold Residence Masa projelerinde de devam ettiriyor.
Kampanya kapsamında; evin büyüklüğüne göre değişen ve 2 bin TL'den başlayan aylık taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Taksit ödemeleri Şubat 2018'de yani betonarme kaba inşaat imalatı bittiğinde başlıyor. Peşin ödeme yapmak isteyenlere ayrıca yüzde 10 peşin ödeme indirimi de sunuluyor.
BİZE ULAŞIN