Orange County Resort tekrar açılıyor

Orange Country Resort Hotels, Alanya’da kapılarını tekrar açıyor. Tesisin Genel Müdürü Kaya Hünler, “Önceliğimiz memnuniyet ve hizmet kalitesini artırmak” dedi. Hünler, 2014’ten beri Türkiye’nin en iyi ‘Dizayn ve Eğlence Oteli’ seçildiklerini söyledi

Orange County Resort tekrar açılıyor
Hollanda'nın Amsterdam kenti ve tren garının mimari konseptini andıran Orange County Resort Hotels Grubu, 16 Mart'ta kapılarını tekrar misafirlerine açacak. Grup, tüm odalar, lobby ve diğer hizmet ünitelerinde değişime giderek birçok yenilikle geri dönüşünü gerçekleştiriyor. Aile sıcaklığında konfor sunduklarını dile getiren Orange County Resort Hotels Genel Müdürü Kaya Hünler, "Orange County olarak hem memnuniyeti hem de hizmet kalitesini arttırma ilkeleri ilk önceliğimiz oldu. Bu sene de ilk önceliğimiz konaklama sektöründe memnuniyeti ve hizmet kalitesini artırmak olacak" ifadelerini kullandı.
2014 yılından bu yana her sene Türkiye'nin en iyi 'Dizayn ve Eğlence Oteli' seçildiklerini dile getiren Hünler,"Eğlence anlayışı ve kaliteli hizmeti ile sezon boyunca dünya standartlarında animasyon Showları, sürpriz partiler ve günlük aktiviteleri ile Ultra All Inclusive hizmet veriyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

YILIN EN İDDİALI OTELİ OLACAĞIZ
Hizmet kalitesini tüm alanlarda daha üst seviyeye taşıdıklarını dile getiren Hünler, "Sınırsız yiyecek- içecek hizmetleri ve konfor sloganı ile yeni sezonda iddialıyız. Orange County Kemer marka bilinilirliğini 2017 yılında Alanya bölgesine de taşıyarak 2018 yılının en iyi oteli olmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

EN KALİTELİ HİZMET ÇOCUKLARA
Orange County Resort Hotel Alanya olarak çocuklu ailelere yönelik ultra herşey dâhil konseptiyle 2017'de misafirlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunduklarını söyleyen Hünler, "Farklı tasarımı, yiyecek, içecek ve eğlence konseptiyle sektördeki marka bilinirliğini bir adım daha ileri taşımak amacıyla Orange County Resort Hotel Alanya 2017 yaz sezonunda kum plajı, çocuk animasyonları, mini Club ve 4 kaydıraklı havuzu ile en kaliteli hizmeti çocuklara sundu" dedi.
BİZE ULAŞIN