Son Dakika | Altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek altın Cumhuriyet altın fiyatları 26 Ağustos

Kurban Bayramı tatilinin sona ermesi ve tekrar iş günlerinin başlamasıyla vatandaşların altın fiyatlarına olan ilgisi de arttı. Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar? Yoğun iş temposundan çıkan bireyler 9 günlük tatil vesilesiyle düğün, nişan, sünnet gibi törenlere katıldılar. Bu törenlerde her zaman olduğu gibi ilk tercih edilen armağan altın oldu. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını fiyatları burada. En güncel bilgiler ve detaylı uzman yorumları burada (26 Ağustos altın fiyatları)

Son Dakika | Altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek altın Cumhuriyet altın fiyatları 26 Ağustos
GRAM ALTIN NE KADAR OLDU?
Gram altın son zamanlarda çeyrek altın fiyatlarında gözlemlenen artıştan sonra en çok tercih edilen altın türleri arasında yer alıyor. Bu durum gram altın fiyatlarının da ilgiyle takip edilmesine sebebiyet veriyor. Gram altın bu sabah saatlerinde 233,05 TL'den alınırken 233,10 TL'den satılıyor.
ÇEYREK ALTIN NE KADAR OLDU?
Çeyrek altın kuşkusuz ülkemizde altın denilince ilk tercih edilen birikimdir. Dolar ve eurodan bağımsız olarak ülkemizde birikim açısından en çok tercih edilen altın türü çeyrek altındır, yastık altı altınları olarak bilinen altın türü de çeyrek altındır. Çeyrek altın düğünlerde de en çok tercih edilen altın türüdür. Bu sabah saatlerinde 365,92 TL'den alınan çeyrek altın 375,66 TL'den satılıyor.
BİZE ULAŞIN