Son dakika haberi: Dolar bugün ne kadar kaç TL? 8 Eylül Dolar ve Euro fiyatları alış satış rakamları

Son dakika haberi... Türkiye'ye karşı yapılan kur saldırıları hem yetkili devlet organlarının attığı adımlarla, hem de Türk milleti eli ile bertaraf edilirken, dolar fiyatlarındaki dalgalanma da yakından takip ediliyor. Başkan Erdoğan'ın da katıldığı Tahran'daki 3'lü zirvenin ardından piyasalara gelen güven ile piyasalara giriş de arttı ve dolarda ciddi bir düşüş yaşandı. Dolar fiyatlarındaki bu düşüş ile birlikte de döviz fiyatları toplumda merak konusu oldu. Peki bugün dolar ve euro fiyatları ne kadar? 8 Eylül 2018 tarihli dolar ve euro fiyatları ile güncel döviz durumunu haberimizde bulabilirsiniz...

Son dakika haberi: Dolar bugün ne kadar kaç TL? 8 Eylül Dolar ve Euro fiyatları alış satış rakamları

7 Eylül tarihi itibariyle (dün) yatırımcıların hızlanan satışları ve gelişmekte olan ülke piyasalarına girişin artması dolarda sert düşüşe neden oldu.
Dolar dün gün içerisinde yüzde 2.5'e yakın değer kaybederek 6.40 TL'nin altına gerilemişti. Yine bölgedeki (Tahran 3'lü zirvesi) ve dünyadaki gelişmelerden bağımsız olarak TL, dolar karşısında tüm dünyada en fazla değer kazanan para birimi oldu.

8 EYLÜL (BUGÜN) DOLAR VE EURO NE KADAR?

Güncel dolar ve euro fiyatlarını, tüm döviz kurlarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte an be an fiyatlar...

BİZE ULAŞIN